Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafaello91: wiadomo że trochę to wszystko przerysowane (wspomniane rzucanie czołgami) ale wydaje mi się że bardziej tutaj chodzi o pokazanie alternatywnej rzeczywistości i przedstawienie bohaterów którzy mogą się pojawić w tym głównym świecie. Ale fakt trochę zbyt potężna się wydawała Carter chociaż z drugiej strony mi się fajnie to ogląda
@Marcines: Niech się formuje ale wciąż myślę że w filmie będzie to inaczej wyglądać. Po tym pierwszym odcinku mam podobne wrażenie jak porównanie animowanych Star Wars z filmowymi.
@OZIMONSTER: No właśnie trochę przesadzili z jej siłami, wydawać by się mogło że wygra wojnę w pojedynkę o ile ktoś da jej namiary na kwaterę Hitlera. Tak wiem że Hydra to o wiele większe zagrożenie ale ta scena przy zdaje się Bramie
@Marcines Bo się tak prawdopodobnie stanie.
Po drodze jeszcze powstanie Young Avengers i oni też będą walczyć z jakąś wersją Kanga.
Nie śledzę komiksów, więc jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć czy jest możliwość pokonania Kanga? Czy dojdzie do jakieś finałowej walki jak to było z Thanosem?
@Jozek1: Komiksy to trochę zły przykład. W tym uniwersum nikt poza wujkiem Benem, kapitanem Stacy i Gwen Stacy, nie umarł na dobre. Kang zawsze w jakiejś wersji czasowej wraca, bo nie wiadomo, która wersja tak naprawdę jest oryginalna. Czasem jest dobry czasem zły, ale ogólnie przyjmuje się, że Iron Lad i Immortus są dobrzy, a Kang zdobywca jest zły.