Wpis z mikrobloga

Siema, pisze ten post bo obiecałem. Nie myślałem, że będzie tyle + a, że jestem po kilku piwkach (miałem dobry dzień), jest mi głupio, że muszę to pisać w takim stanie o tak poważnej sprawie, ale tak było, a OP DELIVERED.
Postaram się krótko ująć co się dzisiaj odebało, streszczone, ale nie chronologicznie.
1. W sejmie doszło do impasu przy głosowaniu nt. Lex TVN ale tylko przez moment.
1. Władysław Kosiniak-Kamysz wniósł o odroczenie posiedzenia co mu wyszło. Teraz Piss traci na czasie, więcej osób może zostać przekonany do RiGCZu. Obrady zostaną wznowione 2 września godziny 10:00. 229 posłów było za, przeciw - 227 - czytaj dalej. :(
1. Piss przegrywa głosowanie dotyczące uzupełnienia porządku obrad tym samym tracąc większość.
1. W kuluarach Suski zbiera głosy o reasumpcję głosowania. #!$%@?ł się na schodkach jak biegł po to xDD
1. Witek robi reasumpcje - nielegalnie - pójdzie siedzieć, jeśli jest sprawiedliwość na tym świecie.
1. Opozycja skanduje "Oszuści" i mają rację. Ku**a ludzie, widzicie co się dzieje?
1. Wniosek o reasumpcje został przegłosowany przez posła Kukiz 15, jako powód - pomylił się w głosowaniu lol (Jarosław Sachajko). Dodatkowy powód - marszałek nie podała poprawnej daty z czego się tłumaczyła (wtf)
1. Wniosek o degradacje Witek z funkcji marszałka- nie przeszedł. :/
1. Leszek Miller na Twitterze: "Sejm zeszmacony"
1. W Sejmie trwa blok głosowań. Gmach zabezpiecza policja - przypominam, że taka instytucja w Polsce już nie istnieje.
1. Kukiz - taki odwrócony Stańczyk - bez komentarza.
1. GŁOSOWANIE "LEX TVN" - Ustawa "lex TVN" została przyjęta przez Sejm
1. Dziambor(xD) - HIT! Właśnie przeszła poprawka #konfederacja praktycznie likwidująca Radę Mediów Narodowych, oddająca kompetencje KRRiTV, wykonująca wyrok TK z 2016 roku i powodująca zmianę trybu wyboru członków na podobny do RPO. W 2022 roku PiS nie wybierze partyjnych funkcjonariuszy!
0. Zapraszam do mnie do Kanady - p0lska to parodia państwa. Nie ma dla nas ratunku tutaj.

#sejm #polska
  • 163
Teraz Piss traci na czasie, więcej osób może zostać przekonany do RiGCZu.


@volver021: Juz pisalem wczesniej w innych wpisach, odroczenie obrad mialo sprawic, zeby Senat przetrzymujac ustawe 30 dni doprowadzil do tego, ze glosowanie nad ta ustawa w sEjmie ponownie mialo miejsce juz po 28.09 kiedy wygasa koncesja tvn24
@volver021:

Zapraszam do mnie do Kanady - p0lska to parodia państwa. Nie ma dla nas ratunku tutaj.

Posługuję się j. angielskim na sensownym poziomie, potrafię programować apki mobilne, potrafię też gotować, co lubię robić, szczególnie dla znajomych. Znajdzie się dla mnie jakaś praca i towarzystwo w weekendy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkkali: Polecam Norwegię (taka Alaska Europy). Zero stresu o finanse czy politykę. Czyste powietrze, niesamowite krajobrazy. Mimo że człowieka ten cyrk już nie dotyczy - to patrzy z boku i jednak ojczyzny szkoda...