Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hello world! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z końcem sierpnia kończy mi się umowa w firmie jako #programista15k a tak naprawdę 5k. Jestem bardzo leniwym programistą, a u mnie w januszsofcie nikt ode mnie kompletnie nic nie wymagał. W związku z tym przez 3 lata w zawodzie niewiele się nauczyłem przez co ciężko mi teraz znaleźć nową pracę. Zapewne po wygaśnięciu umowy czeka mnie kilka miesięcy intensywnego nadrabiania zaległości, zanim znajdę nową pracę. Przez ten czas pewnie zarejestruje się jako bezrobotny. W związku z tym pojawia się pytanie. Jak to jest być na zasiłku i to w dodatku programistą po topowym wydziale informatycznym w Polsce? Będą mnie spamować beznadziejnymi ofertami, jesli których nie przyjmę to stracę zasiłek? Ciekawi mnie jak to wyglada. Bede wdzieczny za informacje
#programowanie #bezrobocie #przegryw #pracawit #java

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6113e7e7e0094b000bb21e2a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
Będą mnie spamować beznadziejnymi ofertami, jesli których nie przyjmę to stracę zasiłek?


@AnonimoweMirkoWyznania: jakie miasto? Bo jak duże to możliwe, że będą cię poganiać, a jak mniejsze to będą mieli cię w dupie.
Posiedź kilka miesięcy i bierz 20k na działalność ( ͡º ͜ʖ͡º)