Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie zapłaciłem zaległego podatku z rozliczenia pitu, dziś komornik zajął około 980 zł z konta, tylko, że z konta na które nie ma żadnych wpływów oprócz wynagrodzenia znajomego (długa historia) w wysokości pełnej minimalnej krajowej xD kwota wolna to 2100, na tym koncie raczej długo nie będzie kwoty wyższej.

Zastanawiam się czy powinienem US jakoś powiadomić czy będą sobie nadwyżkę od 2100 zł pobierać co miesiąc do usranej śmierci? A może w końcu się ogarną, że moje wynagrodzenie wpływa na inne konto, i co wtedy drugie zajęcie skoro jednego już dokonali?

Jak to się potoczy? W sumie wpłacił bym ten 1000 na te konto niech sobie zabiorą i będę miał spokój ale jakoś mam taką niechęć do tego kraju i jego struktur, że niechętnie współpracuję.

#pytaniedoeksperta #podatki
  • 6
czy będą sobie nadwyżkę od 2100 zł pobierać co miesiąc do usranej śmierci? A może w końcu się ogarną, że moje wynagrodzenie wpływa na inne konto, i co wtedy drugie zajęcie skoro jednego już dokonali?


@Joterini2: Na podstawie tego samego tytułu mogą zajmować wszystkie konta. Dziwne, że pracodawca jeszcze nic nie dostał. A czy do usranej śmierci? Możliwe, a możliwe, że przyślą do domu jakiegoś terenowego. Zajmie coś na miejscu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3mielu: kiedyś też tak miałem, jakiś mandat zaległy na 300 zł też z konta zabrali.

@OLLEKS: sam się zastanawiam czy taki burdel tam mają, na moim prawdziwym koncie jest o wiele więcej kasy która by sobie mogli ściągnąć.

Może przedzwonię jak im mogę pomóc żeby już było z bani.
sam się zastanawiam czy taki burdel tam mają, na moim prawdziwym koncie jest o wiele więcej kasy która by sobie mogli ściągnąć.


@Joterini2: może nie zgłaszałeś, regulowałeś podatki z tego, dostawałeś zwrot na to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OLLEKS: w sumie możliwe, że to ostatnie konto które miało jakkolwiek kontakt z US.

@jakub1212: też się zastanawiam czy za taką gówno kasę będą podejmować jakieś większe ruchy, chociaż teraz jak szukają kasy wszędzie to może i będą. Zadzwonię do nich ale jutro albo w pon, dziś mi się nie chce.