Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja liczę na ogromną recesję? Mam nadzieję, że po długiej i uciążliwej inflacji NBP w końcu podniesie stopy procentowe do jakiejś chorej wielkości, załamując całkowicie inwestycje wewnętrzne i branżę budowlaną, dokonując pogromu spłacających kredy i doprowadzając do dwucyfrowego bezrobocia. Dodatkowo znienawidzeni 'prywaciarze' odbiją sobie wszystkie koszta nowego łagru na konsumentach podnosząc wszystkie możliwe ceny. Wielki reset prosto do lat 90-tych.

Przykro mi, ale to chyba jedyny sposób na obudzenie Polaka. Pokazać mu, że konsekwencją jego działań jest głód. Kiedy stare baby i patologia nie będzie miała co włożyć do gara, być może wtedy się opamiętają. A jeśli nie, to niech ich niedola będzie chociaż dotkliwa, za to jak zniszczyli ten kraj. Ludzie pozostający bierni wobec obecnych poczynań rządu nie są wcale lepsi. Pozostający wygodnie w swojej bańce i wierząc że ich to nie dotyczy są całkowitym przeciwieństwem społeczeństwa obywatelskiego.

- nie chodzisz na wybory głosując przeciw PIS? Pomagasz Kaczyńskiemu
- nie chodzisz na antypisowskie manifestacje czy wiece? Pomagasz Kaczyńskiemu
- nie próbujesz przekonać rodziny/znajomych aby przestali głosować na PIS? Pomagasz Kaczyńskiemu.

#4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpisu
  • 35
@ZaplutyKarzelReakcji: Ekonomiczne zubożenie to jedyny bodziec zrozumiały przez większość Polaków. Tak jest od czasów komuny. W 1980 roku robotnikom nie przeszkadzała cenzura, zakaz wyjazdów, policja polityczna. Wyszli na ulicę jak im kotlet podrożał.

Ja i tak planuję wyjechać. Ale ludzie którzy wyganiają mnie z tego kraju powinni ponieść tego konsekwencje.

@leftfinger: W takim razie:

A jeśli nie, to niech ich niedola będzie chociaż dotkliwa, za to jak zniszczyli ten kraj.
Czy tylko ja liczę na ogromną recesję?


@amantadeusz: tak, bo jesteś nienawidzącym świata socjopatą, bez krzty empatii.
Na dodatek tak przekonanym o swojej wyjątkowości, że masz ma się za tego, którego recesja nie dotknie, co już świadczy o wyjątkowo małej wyobraźni
Nikt Cie nie wygania, sam uciekasz.


@Nolaan_: Wygania mnie stąd sytuacja, którą ci ludzie stworzyli.

rozczaruje cie, stop nie podniosa dopoki usa trzyma stopy stabilnie i drukuje :) wiec horyzont 2-3 lat wtedy moze cos podniosa


@ByczeqFernando: Wtedy dalej będziemy się dusić najwyższą inflacją w UE.

aha, jak nie chodzę na wiece opóźnionych opozycjonistów to pomagam Kaczyńskiemu i niszczę gospodarkę XD


@Szarozielony: Przez ostatnie 6 lat miałeś szereg manifestacji