Wpis z mikrobloga

@JohnShelby: bo sobie nie zdają sprawy z pewnych rzeczy. Ja też mogłbym sobie mówić, że moje życie jest fajne. Ci ludzie po prostu nie rozmyślają zbytnio i żyją.
  • Odpowiedz
Ja też mogłbym sobie mówić, że moje życie jest fajne


@vortop: no właśnie ja tak nie potrafię, nie potrafiłbym się oszukiwać, a ci ludzie chyba jednak jakoś skutecznie się oszukują albo tak jak napisałeś nie myślą o tym
  • Odpowiedz
@vortop: przykład mojego ziomka, pracuje na produkcji 6-14 za 3k netto, znalazł sobie jakiegoś wieloryba i zadowolony ch*j wie z czego ślub planuje, kupno mieszkania na kredyt i w ogóle, a ja bym spojrzał na tą dziewczyne i by mi ręce opadły
  • Odpowiedz
@JohnShelby: ja też tak nie potrafię. Wiesz, ja myśle, że oni nie oczekują zbyt wiele od życia. Pójść do pracy, potem w domu piwko i telewizja. Jak ktoś ma ambicje, to nigdy się z tym nie pogodzi. Dodam też, że socialmedia na nas mają duży wpływ. Często oglądam zdjęcia innych, jakieś posty innych, że coś osiągneli i czuję się zerem, a ci ludzie nie używają takich portali, przez co jakoś
  • Odpowiedz
Najgorsza inteligencja jest wtedy gdy jesteś zbyt inteligentny aby mieć wszystko w dupie, a za głupi żeby osiągnąć sukces.


@NijuGMD: ehh trafiłeś w samo sedno, zawsze powtarzałem że jestem zbyt ambitny na zwykle życie ale zbyt głupi żeby coś osiągnąć
  • Odpowiedz