Wpis z mikrobloga

Mirki,
Mam lapka lenovo idepad gaming 3 8/256/r5 4600h/1650ti. Kupiony pod koniec maja 2021 za 2599 w euro, po wymianie płyty głównej w serwisie lenovo na gwarancji. Chcę go sprzedać na olx. Ile za niego wołać? Dobrym pomysłem jest dorzucenie ramu do 16gb żeby uatrakcyjnić ofertę, czy odpuścić?

Ps jako ciekawostkę dodam że kupiłem go z 1650, ale przy wymianie płyty zamontowali mi płytę z 1650ti. To częsta praktyka?
#laptopy
  • 9
@brasi24 bsoda nie miałem ani jednego na nim.
Wieczorem korzystałem, wyłączyłem przez start-> wyłącz. Rano go próbuje włączyć i nic, żadnego światełka ani niczego. Próbowałem jakieś hard resety i co tam znalazłem na necie - nic. Siostra mojego różowego ma identycznego, więc spróbowałem inną ładowarką i też nic. W serwisie powiedzieli ze to płyta główna, dysk został ten sam bo został mój windows i pliki.
W międzyczasie kupiłem sobie innego, bo potrzebowałem
@brasi24 naczytałem się dużo złego o serwisie lenovo. Oddałem przez sklep, co było błędem bo dopiero po tygodniu przesłali do serwisu, ale miło mnie zaskoczyła już sama naprawa i fakt że zmienili kartę na ciut lepsza(pewnie nie mieli na stanie płyty z 1650, but still).