Wpis z mikrobloga

dlatego ten wpis nie jest kierowany do ciebie, bo kompletnie nie rozumiesz co przedstawia to zdjęcie i dlaczego autor zdecydował się na taką formę artystyczną.


@ZaplutyKarzelReakcji: aha, czyli po prostu szukasz sobie kolegów do kręgu wzajemnej adoracji i wychwalania tych bohomazów jako "Wielkiej Sztuki"?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@ZaplutyKarzelReakcji: Tyle że wystawa w założeniu miała pokazać jakby to było, gdyby faktycznie była symetria w zachowaniach LGBT i homofobów, zgodnie z tym co twierdzą ci drudzy. A patrząc po komentarzach, to większość odebrała to dokładnie odwrotnie, jako dowód tego, że to środowisko jest agresywne, więc można gnębić dalej xD

A próbujesz tłumaczyć to dalej kręci nosem że to forma mu się nie podoba, choć dalej nie rozumie o co
  • Odpowiedz
@LimboNoir: To nie jest wcale sztuka trudna w odbiorze. Powiedziałbym, że wyjątkowo prosta, co nie oznacza, że do każdego trafi.

Cel tego zabiegu artysty był przecież banalnie prosty. Zwrócić uwagę na coś na co nikt już nie zwraca uwagi, bo wtopiło się już w to tło naszego codziennego życia. Takie napisy na murach mijamy codziennie, przestaliśmy je zauważać. A co jeżeli zamiast typowego napisu na murze o tym jak kibolstwo
  • Odpowiedz
@leczsie: Ile razy w historii ludzie mówili tak jak Ty. Jak jechali na abstrakcjonizm itd. Dlaczego sztuka ma tylko pokazywać ładne rzeczy? Dlaczego sztuka nie może poruszać problemów? Rozumiem, że filmy oglądasz tylko z happy endem? Nie wiem kiedy byłeś ostatnio w galerii, ale dalej można znaleźć tam sztukę ładną i przyjemną. Na sztukę nie powinno się patrzeć tylko przez pryzmat tego jak bardzo się napracował autor. To myślenie robotnika,
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: LOL XD dla każdego sztuką będzie coś innego. Dla jednych film Vegi, dla innych ultrafotorealistyczny szkic ołówkiem (co jest bardziej rzemiosłem niż sztuką), a dla jeszcze innych projekt o którym mowa w wątku.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
- Tu nie wolno z psami - mówi ochroniarz.
- To nie jest pies - odpowiadam. - To jest performance.
- A, to przepraszam.
Idziemy z psem dalej. Oglądamy rzeźbę Smefra centaura. Pół koń, pół Smerf.
- Zawsze się zastanawiałem - mówię do psa - komu kibicują centaury w czasie
  • Odpowiedz
Poza tym w Polsce napisów o wydźwięku homofobicznym po prostu nie ma.


@mhrok87: Oczywiście, że jest ich masa. Napis "Pedał" pojawia się prawie wszędzie. Ostatnio przez nagonkę rządzących na LGBT jest też coraz więcej nowych napisów.

to żadne odwrócenie ról, to zwykły debilizm


Odsyłam do mojego komentarza wyżej
  • Odpowiedz