Wpis z mikrobloga

#marketing #prawo #uk #pytanie #kiciochpyta #modelling #biznes

Hej, co musze wiedziec w sprawie takiej umowy jak "model release form". Wpadla mi taka okazja dodatkowej kasy i bede zajmowal sie marketingiem ( w duzym stopniu ) i manadzerowaniem kilku modelek/modeli, wiec dopiero wdrazam sie w te tematy. Ktos sie czyms takim zajmuje? Wlasnie czytam online co i jak. Nie ma to jak przygotowanie do pracy ^_^ Dziekuje i pozdrawiam.
maze - #marketing #prawo #uk #pytanie #kiciochpyta #modelling #biznes

Hej, co musz...

źródło: comment_1628574525nHOa536YIGIxvEApWKd6YM.jpg

Pobierz
  • 12
wrzucaj glupie obrazki

dziw sie ze ktos pisze do ciebie lekcewazaco

XD.png


@maze: Ja tylko mam beke z nadużywanego przez patologie wyrazu, ktorym podmiot liryczny wysrywu określa swoich kolegów, mnie to lotto.
coz, przykro mi, ze tak mnie postrzegasz


@maze: Taki obraz Twój... niestety. Prawie dwie dekady obcowania z 'naszymi' za granicą uodparnia już na starcie zanim się gęba otworzy, a tu już wiadomo... Ta sama glina, nie mnie oceniać, ale doświadczenie swoje robi.
Teraz na przykład w UK już jest czysto, brexit nastąpił i pracownicy pilnie poszukiwani - a ich nie ma! Nie mnie oceniać czy dobrze, czy źle.
@papapapuga: ja zadnych polakow tutaj nie znam, a jesli znalem to tylko na dowidzenia XD W UK czysto po Brexicie, heh.

To, ze mnie utozsamiasz z pato, ktore na nieszczescie, spotkales na swej drodze, to jedynie pokazuje mi jaka prosta postacia w tej grze jestes.
ja zadnych polakow tutaj nie znam, a jesli znalem to tylko na dowidzenia XD W UK czysto po Brexicie, heh.


@maze: kilka tysiecy Rodaków i nie znasz ani jednego... (czytając twoje wcześniejsze posty) - bywa i tak, w psychologii ma to swoją nazwę, musiałbym zapytać córki aby przytoczyć to schorzenie dosłownie.
Ja ciebie nie utożsamiam z pato, to twoje wypowiedzi mówią za siebie. Na swojej drodze od dwóch dekad w UK