Wpis z mikrobloga

The War | L | 160% | Miriam
458 - 1 = 457

Zaczynamy z jednym zamkiem, blisko zamku jest artefakt klasy relic strzeżony przez 1-4 jednostki 7 poziomu, mi się trafił sandały z skarpetami. Dla zgrywy podczas lvlowania wylosowałem dyplomację, no to bieremy. Ciekawe czy autor to przewidział. No więc nie przewidział, co widać po armii, na środku i pomiędzy przejściami są błękitne smoki, większość z nich się przyłączyła. Jak na Lkę jest od cholery miejsc do podnoszenia statów, a ja wszystkich zdecydowanie nie odwiedziłem. Na górze 4 graczy. Na dole jakieś podziemia, ale przejść blokuje garnizon questowy, trzeba mieć 25 lvl, ja skończyłem na 24. Koło zamku chata z questem za 30 lvl. Zdecydowanie za wysoko ustawiona poprzeczka, jak na wielkość mapy. Zapewne dałoby się to zrobić, gdyby drzewa do lvlu odwiedzać na końcu, ale jaki jest sens, skoro mapa nie jest ogromna, a przeciwnik podbity. Na środku mapy zejście do wyżej wspomnianych podziemi i ostrze armageddonu, to wraz z armią natywną przekazałem bohowi broniącemu zamku.
Mapa obfituje w złoto poza strefami startowymi, jednak wymagany jest raczej pathfinding, sporo trudnego terenu.

#tysiacmaph3
99942Apophis - The War | L | 160% | Miriam
458 - 1 = 457

Zaczynamy z jednym zamki...

źródło: comment_1628451364P06pPOU8zK3kdZ2YBwSGBb.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz