Wpis z mikrobloga

A pamiętacie klasyka.. Sonaxa BSD? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to wyszedł jego następca czyli linia Sonax Xtreme Ceramic Spray Coating oraz Ultra Slick Detailer - używał ich ktoś? Po obejrzeniu obrazków i przeczytaniu kilku tl:dw (na yt wszystko po niemiecku, więc rozumiem tylko obrazki) wygląda na to, że poprawili to czego brakowało przy BSD - hydrofobowość i trwałość mocarna taka jak była, różnią się tym, że Ceramic ma na plus szklistość, śliskość i łatwiejszą aplikację - czyli to czego przy BSD brakowało.

Czytając opisy dystrybutora wydaje mi się, że pierwszy to LSP, a drugi to booster do niego, jednak zastosowany samodzielnie booster wydaje mi się, że spokojnie przeżyje tyle co stare dobre BSD.

#detailing
klotz - A pamiętacie klasyka.. Sonaxa BSD? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to wyszedł jego następca cz...

źródło: comment_1628425040ehdV7btI9RNTifuAzemVzu.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@vlodek2532: a wiesz, że przed eksplozją jego popularności i wprowadzeniem go przez Orleny itd do oferty 750ml BSD też kosztował 70-80 zł u autoryzowanych dystrybutorów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klotz: który to był rok? 2012-13? Wtedy detailing był w powijakach, klienci nie byli świadomi, na polskim rynku było tylko kilku zagranicznych producentów, polskie produkty to był zwykły market pokroju Plaka i K2. Dziś gdyby zaserwowali produkt jakości BSD za 70 zł to nikt by tego nie kupił.
  • Odpowiedz
@vlodek2532: no coś koło tego 2012-13. Sam odlewałem sobie z dużej bańki po tym jak wybuchł boom na forum KA. Shiny Garage dopiero raczkowało, a jak pamiętam byli pierwsi z polskich, a inni jak ADBL chyba w ogóle nie istnieli.

W sumie BSD za 25 zł i tak działa lepiej niż plaki i inne k2, ale tak, wiem o co Ci chodzi - w tamtym czasie musieli dać wyższą cenę od
  • Odpowiedz