Wpis z mikrobloga

Wsród entuzjastów / kolekcjonerów perfum znaczną większością są mężczyźni #niebieskiepaski . Posiadają oni rozbudowane kolekcje, flakony z zapachami na każdą porę roku, pogodę i okazję. #rozowepaski czy wolicie jak mężczyzna konsekwentnie używa jednego zapachu i macie gdzieś jego wiedze w tym temacie, czy nie obchodzi Was jak wiele zapachów ma Wasz facet dopóki ładnie pachnie?
Ja perfum używam codziennie ale dyskretnie, dla siebie, jednak nurtuje mnie pytanie, czy częsta np codzienna zmiana zapachu to cos na co zle patrzycie?

#logikarozowychpaskow #perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
@RumClapton: każda różowa lubi jak facet pachnie, przeważnie przyjemnie po prostu. Wiesz, tak naprawdę w naszym hobby serio siedzi mało ludzi. Większość ludzi psika się tym co poleci im konsultantka w daglasie, tym co kupi im różowa lub zamiennikami albo jakimiś wodami z biedry czy lidla. Kobiet w temacie jest jeszcze mniej. W moim otoczeniu nie znam chyba żadnej różowej, która a by się tym interesowała. Ale jak pytałem o
  • Odpowiedz
Często słyszałem komplementy za popularne zapachy typu Sauvage albo za sam zapach dezodorantu Adidas po prysznicu. Pytałem też o to jak kobiety odbierają zapachy i usłyszałem od mojej byłej gdy jeszcze byłem w związku, że to fajne jak czuje od kogoś przyjemny zapach, jak ktoś przechodzi i zwraca na to uwagę. Tylko przeważnie Oskary od których czuć ogon po przejściu zlewają się bardzo mocno tymi Invictusami i Sauvage a zbliżenie się do
  • Odpowiedz