Wpis z mikrobloga

To, że ruscy mogą występować pod nazwą rosyjski komitet olimpijski, to jest chyba jedna z najbardziej żenujących rzeczy jaką widziałem XD No bo czemu to curva ma służyć? Ktoś powie No, ale dlaczego wszyscy sportowcy posiadający jeden paszport mają cierpieć za dopingowiczów? No to ja zapytam po raz kolejny - skoro tak, to po co była ta "dyskwalifikacja" całej Rosji? Nie wystarczyło tylko zdyskwalifikować zamieszanych w aferę dopingową zawodników, a reszcie pozwolić jechać pod nazwą "Rosja"? Skoro zdyskwalifikowano Rosję, to żaden zawodnik z tego kraju nie powinien brać udziału w Igrzyskach i to by było najbardziej racjonalne rozwiązanie, bo skoro cały proceder miał miejsce i przyzwolenie na szczeblu związkowym, to nikt nie powinien się z nimi bawić w kotka i myszkę, skoro standardowo rosjanie okazali się zwierzętami.

Po drugie, dlaczego mogą tam startować kraje pokroju rosji, białorusi, chin czy korei północnej, skoro Igrzyska są "najstarsza i zarazem największa międzynarodowa impreza sportowa organizowana [...] pod hasłem szlachetnego współzawodnictwa i braterstwa wszystkich narodów MKOL", a te kraje nie są żadnymi braterskimi narodami, tylko zwykłymi dzikusami, w których władza morduje nieposłusznych obywateli.

#tokio2020 #sport #kiciochpyta #bekazpodludzi
  • 9
@kezioezio: bo watykanska Polska startuje tylko na wodzie swieconej hahaha, tak samo USA gdzie sprzataczka zamiata bezpowrotnie probki, jesli ktos wierzy w sport bez wspomagaczy to jest bardzo naiwny