Wpis z mikrobloga

@Fritzowski: Czy ja wiem czy on taki zły?
Jako prezydent Wrocławia chyba jego największym plusem jest Torywolucja (czy jak to się zwie), kontynuacja inwestycji w celu rozwoju ścieżek rowerowych i ruchy pro eko
A wady to chyba tylko celowane w kierowców ograniczanie ruchu w mieście i stąd głównie hejt na niego
  • Odpowiedz
@Fritzowski: Z gowna bata nie ukrecisz, przez walke PiS z samorzadami budzet miasta jest coraz mniejszy. A na Nippleroara glownie narzekaja kierowcy, jezeli ktos optuje za wizja miasta dla ludzi a nie samochodow to juz lepiej wypada - chociaz ostatnio podwyzszyli ceny MPK, ale jak wspomnialem z budzetem krucho. Niby zarzucaja mu wydawanie kasy na jakies #!$%@? festiwale czy cos, ale jednak to mala suma przy kosztach utrzymania i rozbudowy infrastruktury
  • Odpowiedz
@Igbt: Przecież Sutryk własnie stawiał się w pozycji tego, który miał uciąć to barbarzyństwo na infrastrukturze Wrocławia, w przeciwieństwie do Różeckiej, która startowała jako "rowerzystka". Różecka prywatnie to swoją drogą niezły szur i zwolennik teorii spiskowych. Mój lewy klapek by wygrał wybory z takim przeciwnikiem, a wynik Sutryka świadczy tylko o tym jak słabym był kandydatem. Fakt tylko faktem, że zrobiła totalny pogrom w środowisku PiSu we Wrocławiu, stając po stronie
  • Odpowiedz