Wpis z mikrobloga

  • 130
Halo #wroclaw mam dla Was nietypowe #rozdajo

Jeśli nie macie planów na sobotę, zapraszam na targi rękodzieła do "Pod Ciśnieniem" - po roku wychodzę z piwnicy i w końcu mogę się pojawić na targach osobiście ( ͡º ͜ʖ͡º)

A czemu nietypowe rozdajo? Wśród plusujacych wylosuję 2 osoby (ok godziny 12) które dostaną ode mnie świecącą galaktykę którą będą mogły osobiscie wybrać na targach. Zawsze wysyłałem, tym razem skoro jest okazja uściśnijmy sobie dłoń by później rozejść się w swoje strony udając że nie poznaliśmy się przez wykop.

A jeśli ktoś chciałby wpaść na rekonesans i ew. zakupy mam 30 świecących fiolek które dam jako gratis do zakupów na tradycyjne hasło "usuń konto"

FB wydarzenia

Kurde, dobrze w końcu wyjść do ludzi, zbyt długo byłem zamknięty w warsztacie :D
  • 21
@mazsynojciec siedzimy na pewno do 16, jutro tak samo, ale tak naprawdę będziemy jeszcze po 16 ;)

Zapraszam śmiało, bardzo klimatyczne miejsce, leżaki wśród zieleni i drzew, duży trawnik dla dzieci więc dobre miejsce na sobotę ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bkwas:

dostaną ode mnie świecącą galaktykę którą będą mogły osobiscie wybrać na targach


Ty bandyto! Wiesz jak podobają mi się twoje galaktyki to rozdajo na miejscu robisz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@bkwas: Kurczę, a właśnie przeglądałem Twój sklep internetowy i w międzyczasie mirko, zanim kliknąłem "do kasy" zobaczyłem ten wpis.
Jak rozumiem część egzemplarzyrzeczy poszła na targach i już nie będzie dostępna? Czy może są jakieś dodatkowe?

Tak czy siak, przejadę się jutro tam do was.
@NoMercyIncluded tutaj bardziej skomplikowana sprawa :D

Mam dwie oddzielne kolekcje - jedną przeznaczoną na stronę i drugą pod targi. Więc to co mam na targach nie jest na stronie i vice versa, wcześniej miałem wszystko jednocześnie ale robił się przez to chaos.

Gdy kończę rajd po targach robię małą polerkę i wszystko ląduje na stronie.

Więc zapraszam śmiało :)

PS jeślizależy Ci na czymś konkretnym ze strony daj znać, wtedy przyszykuję i
@bkwas: Mireczku, pierwszy raz wygrałem cokolwiek na wykopie i nie mam jak odebrać nagrody xD miałem nadzieję że uda mi się być w weened we Wrocławiu ale życie zweryfikowało plany, jeśli masz jak, przekaż moja wygrana innemu wykopowiczowi np NoMercyIncluded ;). Trzymam za Ciebie kciuki od dawna i zrobiłeś mega progres. Powodzenia i wszystkiego dobrego! ()
@bkwas ło #!$%@? wybrałem coś. Akurat już nie ma mnie w mieście a plusika dałem bo lubię twoje wyroby. Nie spodziewałem się że coś wygram xD
@SSKW: Nic nie ucieknie, miałem nadzieję, że wygrany odbierze sobie galaktykę na targach, ale coś wymyślimy :)

Odezwij się do mnie na PW, bo mam krótką pamięć!