Wpis z mikrobloga

Ja prdl jest taka droga 25
Ruch w weekendy nad morze #!$%@?
Większość jedzie normalnie ale paru #!$%@? mistrzów kierownicy nie wytrzymuje ciśnienia i wyprzedza jak #!$%@?
W tym miejscu chciałbym nie pozdrowić kierownika czarnego Audi chyba A6 na łódzkich rejestracjach , który swoim zajebistym złomem uciekał przed tirem na lewe pobocze i prawie wjechał w parking leśny na pełnej #!$%@? z kilkoma samochodami i rodzinami. Obyś #!$%@? czasem myślał jak kogoś wyprzedzasz.
#samochody
  • 13
@rkadjar: Jestem właśnie na mazurach w pobliżu Pisza. Włos sie jeży jak widzę co sie dzieje tutaj na drogach krajowych. Potrafią cie wyprzedzać na podwójnej ciaglej pod górę bo dla nich 90km/h to za wolno. Najbardziej mnie #!$%@?ło jak jechałem sobie spokojnie za jakimś samochodem w miejscu, gdzie jest kilka zakrętów, a nagle patrze kątem oka a tutaj tir mnie wyprzedza. Oczywiście również podwójna ciągła i zakaz wyprzedzania. Tragedia, większość to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vegetassj1: no nie wiem, czy wszyscy bo jednak z mojej obserwacji wynika, że większość jednak jeździ normalnie. Nie mieszkam w Polsce, ale z moich podróży tutaj na przestrzeni ostatnich kilku lat stwierdzam, że idzie ku lepszemu i liczba debili na drogach już nie jest tak duża jak kiedyś.
@rkadjar: policja zamiast bawić się w pomiar prędkości powinna z helikopterów i dronów wyłapywać takie ameby - i każdemu z tych #!$%@?ów z miejsca aplikować 10K mandatu i miesiąc aresztu. Nie po rozprawie, nie kiedyś tam - natychmiast, tu i teraz #!$%@? do ciupy i masz miesiąc na przemyślenia.