Wpis z mikrobloga

Dlaczego #ruchchorzow nie gra na stadionie śląskim? To jest stadion zarezerwowany na 1 mecz reprezentacji w ciągu 5 lat czy o co chodzi? xD nie znalazłem w necie info żeby tam grała jakakolwiek drużyna piłkarska, co on tylko do użytku lekkoatletów jest? Nowy, #!$%@?, stadion, Ruch ma rozlatujące się gruzowisko, w tym samym mieście, i nie można się porozumieć?
#pilkanozna otaguje #ekstraklasa bo może więcej zorientowanych chociaż nie w temacie zupełnie
  • 12
@WHlTE: być może, chociaż Ruch miał zawsze sporą baze kibiców. Ale bezsens w takim razie. Jeden stadion praktycznie się kurzy a drużyna z jakby nie było historią nie ma gdzie grać. Prezydentowi miasta też się nie dziwie poniekąd, że na drugi stadion hajsu dawać nie chce. Ja prdl xD
Budowali go jako Narodowy


@saviola7: przeciez narodowy już stał. Jasne było, że grane będzie tylko w Warszawie. Na co więc liczyli?

Stadion za duży na Ekstraklase, a co dopiero dla Ruchu.


@saviola7: ale to Lechia powinna się zrzec swojego stadionu a Śląsk ma wrócić na Oporową?

dla mnie żałosne. Kolejny obrazek pod tytułem w Polsce jak w chlewie obsranym gównem.
@Sojerr: > przeciez narodowy już stał. Jasne było, że grane będzie tylko w Warszawie. Na co więc liczyli?

Już w 1993 PZPN chciał nazwać Śląski Narodowym a pierwsze mecze kadra grała tam od 1956, potem w 2009 wydarzył się remont i przebudowa stadionu, która zajęła 8 lat. Aktualnie z uwagi na to obiekt stał się bardziej areną lekkoatletyczną więc Kocioł Czarownic niestety odszedł trochę w piłkarskie zapomnienie.

Inna sprawa że z
Podeslijcie ktoś mu mema #andstill10kmtostadium XD

@Sojerr: a tak na serio to stadion ma bieżnie lekkoatletyczna i na mecz się chodzi z lornetka.

Przy 5k kibicach gubi się doping i pewnie by było jak na west hamie - kibice z głośników xd

Tak na chłopski rozum to bliżej stadionu śląskiego jest stadion gksu Katowice. Teraz zapnij pasy. Będziemy budować z budżetu miasta pierw stadion gieksie, a potem dla ruchu. Tak -
@queuele: @Sojerr:
1.Ruch nie gra na śląskim bo życzą oni sobie za wynajem milion złoty za mecz. Po drugie stadion jest za duży. Nawet jakby chodziło na niego 10-15 tysięcy ludzi to przy pojemności 55 tysięcy wyglądało by to śmiesznie. Już nie mówię o tym, ze przez bieżnie mecze trzeba oglądać z lornetką.
2. Za modernizacje nie płaciło miasto Chorzów tylko samorząd woj. Śląskiego
3. Ruch ma prywatnego inwestora/właściciela, a