Wpis z mikrobloga

@asster: Nie posiadam, ale widziałem na żywo:
LG 27GL850
NanoIPS, 144hz,1ms, 1440p, dobre kolory.
Sprawdz koniecznie stronę rtings - polecany do konsoli, wyraźne czcionki, jedynie brakuje większego huba usb (chyba ma tylko 2 sztuki) jesli potrzebujesz do lapka.
@asster Dołoż 200 zł i kup Della s2721dgf. Jeden z najlepszych monitorow w swojej klasie. Do tego dobra gwarancja Della.

PS. Jaką masz konsole? Bo nie jestem pewny czy ten dell obsługuje sygnał 4k. W przypadku ps5 to ważne w przypadku xboxa nie - no xbox obsługuje 1440p
@Variv: Nope, PS4, głównie i tak będę niewolnikiem na nim korporacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Shashek: huby do lapków mam dodatkowe i doki, wiec to akurat problem nie jest. Chłopy, dzięki wielkie, już wiem gdzie się rozglądać!
@Variv: Nope, PS4, głównie i tak będę niewolnikiem na nim korporacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Shashek: huby do lapków mam dodatkowe i doki, wiec to akurat problem nie jest. Chłopy, dzięki wielkie, już wiem gdzie się rozglądać!

@asster To IMHO trzeba szukać monitora który akceptuje sygnał 4K. Bo tak to co konsola będzie puszczać sygnał FHD na matrycę 1440p i to będzie lipa.
Ewentualnie można się