Wpis z mikrobloga

@zero_dwa: @Elements: ogólnie mam mieszane uczucia co do końcówki - kiedy Light zrobił coming out i powiedział, że dzięki niemu skończyły się wojny i przestępczość spadła o 70% to jedyne co Near miał do powiedzenia to to, że jest tylko mordercą z kompleksem boga - tak jakby w ogóle pominął argumenty o „dobrych stronach” działań Kiry które przynosiły skutek - fakt że pod rządami strachu, ale cel osiągnął.
tak jakby w ogóle pominął argumenty o „dobrych stronach” działań Kiry które przynosiły skutek


@enforcer: Bo dla każdej normalnej osoby zachowanie i działania Kiry to właśnie "kompleks boga".

Z innej beczki, zobacz sobie to. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się uśmiałem. Nie jesteś fanem anime, ale jeśli lubisz dobre historie to... fullmetal alchemist brotherhood. Co prawda po obejrzeniu go wszystko co potem oglądałem było jakieś takie, nie
E.....s - > tak jakby w ogóle pominął argumenty o „dobrych stronach” działań Kiry któ...
@Elements: film to jest jakaś profanacja, w ogóle tego nie mam zamiaru tykać, wystarczy zobaczyć kto gra „L” - to tak w nawiązaniu do obrazka, a co do anime które polecasz to chyba zupełnie inne klimaty, ale może spróbuję, jest na netflix z tego co widzę.
Jeszcze dodam, że mam lekki niedosyt, powinien być jakiś epilog w którym pokazane są reperkusje i świat „po” Kirze, w końcu miał bardzo dużo zwolenników i ogólnie myślałem że na końcu po prostu się podda wiedząc że i tak osiągnął status boga wśród ludzi którzy zrobią wszystko żeby swojego „kami” bronić.