Wpis z mikrobloga

Po zapoznaniu sie z całym uniwersum stwierdzam że Gapcio to największy przegryw tego cyrku. O ile lucek od pizzy petem palonej ma jakąś zwierzęcą cwaność to Gapcio to ekstremalna porażka. Obiektywnie:
- alimenciarz co uciekł z polski
- alkocholik
- żebrak internetowy
- pojęcie o biznesie zerowe
- umiejętności kulinarne na poziomie 13latki
- własna żona traktuje go jak idiote
- pozostałe postacie uniwersum też traktują go jak idiotę
- ma charyzmę deski klozetowej i elokwencję cegły

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz #popaswdlugi
  • 11
  • Odpowiedz
@Terkownik666: eee tam przesadzasz. Gapcio w wieku 40 lat wyhaczyl 18 letnia khmerke. A to juz niezly wyczyn. No kto by tak nie chcial.. ? Poza tym zalozyl sobie ze juz nigdy nie bedzie pracowal fizycznie i robi wszystko zeby tak wlasnie bylo. Co prawda pani Ella Dowling pewnie szuka drugiego etatu zeby zarobic na utrzymanie Gapcia wraz z rodzina ale Gapa nie musi zrywac sie rano do roboty. Wiec Gapcio
  • Odpowiedz
@Nightshift_: no ja nie wiem ale ona dla mnie to ma koło 30 lat jak nie lepiej do tego Gapcio też nie wie ile ona ma lat albo tak tylko gada bo twierdził że rodzice nawet nie wiedzą kiedy się urodziła bo kiedyś na wsiach nie prowadzono żadnych spisów urodzeń itd.
Ale nie wykluczone że wkupił się w bogatą jak na Kambodżę rodzinę żeby nic nie robić.
Niby gadał na gniotach
  • Odpowiedz
i pamiętajmy, że gdy Gapa wyrywał Tarong, był w jej oczach europejczykiem otwierającym resort, bar czy co tam innego, nad morzem. Mogło mieć to niemały wpływ na podejmowane decyzje.
  • Odpowiedz