Wpis z mikrobloga

I już wiem że nie będę pracował w UK. Jak już na etapie rekrutacji będę musiał rozmawiać z polakami. Moja nienawiść do tej nacji jest niesamowita. Raz że Bury wybił pół wioski z której pochodzę, dwa że jak jechałem autobusem w nocy to polacy próbowały mnie okraść jak spałem. Nie przeboleje tego. Nie ma opcji żeby codziennie widywać ludzi którzy najprawdopodobniej popierają żołnierzy wyklętych i potencjalnie mnie okradną. #emigracja #praca #uk #ukraina #pdk
  • 13
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: no cos w tym jest ze z czasem jak czlowiek straci te pierwsze kontakty to juz coraz trudniej spotkac. w uk to momentami trudno tak cos zagadac z dupy maryni na ulicy a co dopiero trafic na jakiegos polaka. pewnie ich widuje ale nie wiem ze to polacy
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: ale ja bym pogadal ale serio nie mam tak ze ide gdzies i mowie "przepraszam czy moglbym sie wtracic?" bo tych ludzi z polski nie ma, serio nawet tego pszczczczpszczypsz nie slysze na ulicach. mam po prostu jakiegos pecha

a zreszta jak poczytam polakow w #uk to mi sie spotkac takich dzbanow nawet nie chce, kazdy sra wyzej niz stoi, moze prywatnie to nie sa zli ludzie ale sprawiaja wrazenie
  • Odpowiedz
Oby Ukraińcy mieli taki dystans do siebie co Pan, wtedy by się przyznali do ludobójstwa na Polakach i narodowcy by nie mieli wymówki by nienawidzić wszystkich Ukraińców ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bogeedan: narodowcy to podludzie i nie należy się jimi przejmować, teraz wymówka to ludobójstwo, jutro to by było coś innego. Narodowcy nienawidzą również ludzi w swoim kraju jeśli mają inne poglądy. Nikt normalny nie powiazuje Ukraińców z banderowcami
  • Odpowiedz