Wpis z mikrobloga

Mirki oszukane przez @glowawpralce który sprzedawał miód, ale miód nie doszedł, a konto zostało usunięte, zgłaszajcie się tutaj. Złóżmy na policję grupowe zawiadomienie o przestępstwie (na pewno uzbiera się łącznie spora kwota).

Nie pozwólmy się okradać na wykopie i nie pozwólmy, żeby taki gnój psuł rynek prawdziwym pszczelarzom.

#afera #oszukujo #miod #zlodzieje
  • 81
Ja wtopiłem kasę ale rozmowa telefoniczna z @Satizo o zasięgach GSM trochę mi osłodziła smak porażki.
Jutro postaram się do kogo należy konto bankowe.
Ja konwersację mam. Przelewalem blikiem ale w historii konta jest przelew blik i pokazany numer rachunku, z którym blik jest powiązany i jest to rachunek w PeKao.s.a. nie będzie to większy problem z ustaleniem zarówno właściciela telefonu który w czwartek 5.08 miał już wyłączony, jak i rachunku bankowego.
Ja na razie mam problem z wydrukiem wszystkiego czyli konwersacji oraz przelewu. Jak to ogarnę to możemy zgłaszać
Ja screeny też mogę, sądzę że policja może mieć problem z przyjęciem dokumentacji w takiej formie, wydaje mi się że jak pójdę zgłosić to będą chcieli wydruki. Chyba że się zgadujemy i zgłaszamy wszyscy razem. Z tego co pisałem wiadomości to nie było jakoś takiej inicjatywy
@noitakto @Till71 @Kubas82 @Satizo @Plp_

Jesteście poszkodowani. Jak sugerował @IgorK - zacytuję "Najlepiej by było, moim zdaniem, zebrać jak najwięcej pokrzywdzonych i złożyć jedno wspólne zawiadomienie, żeby sprawy nie toczyły się oddzielnie w różnych jednostkach Policji/prokuratury, co do poszczególnych pokrzywdzonych."

Teraz zależy od was jak to zrobicie.
Możecie zrobić dodatkowe znalezisko żeby znaleźć jeszcze inne osoby poszkodowane, ale trzeba załatwić sprawę jak najszybciej.
Takie jest moje zdanie.