Wpis z mikrobloga

Prośba o feedback fanów karcianek: czy przy takiej karcie intuicyjnie wiecie, że efekt wchodzenia do gry (dodawanie wypalenia) może "targetować" również kartę wchodzącą do gry? Czyli w tym przypadku "Nihilistyczny Scrum Master" wchodząc do gry może sam sobie dodać punkty wypalenia.

IT Startup to dość casualowa gra i podczas testów wyszło nam, że sporo osób o tym nie wiedziało. Wrzucę pod wpis 2 komentarze - prosiłbym o szybki głos na "wiedziałem / nie wiedziałem".
Na pewno zostanie to doprecyzowane w przyszłej instrukcji. Dobrze czasami testować gry z ludźmi spoza "bańki karciankowej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie ochotę dołączyć do grupy testerów i otrzymać grę jako print & play, to tutaj można się zapisać: https://www.itstartup.pl/officelockdown/

#karciankait #grybezpradu #karcianki
JavaDevMatt - Prośba o feedback fanów karcianek: czy przy takiej karcie intuicyjnie w...

źródło: comment_1628150852IjmFeSa7YWbRSQISfRkqHK.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@ATAT-2: konwencja jest zapożyczona z innych karcianek, np. MTG też tak ma. Jeśli nie jest w mechanice zaznaczone "pozostałym pracownikom", to może targetować również siebie. Wyraźniej to teraz zaznaczyłem w instrukcji przy podpunkcie o pracownikach typu "Agile Coach".
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: nie wiedziałem że tak tsię da :D nie jestem pewien jak to jest w instrukcji opisane, ale warto w niej zaznaczyć że umiejętność "Gdy wchodzi do gry" jest odpalana po tym jak już wszedł do gry a nie przed - to wyjaśni wątpliwości
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt w MTG trochę łatwiej to zalapac, bo jest rozróżnienie między 'wchodzi do gry' a 'wchodzi na stol' - 'as xxx enters the battlefield' vs 'when xxx enters the battlefield'
  • Odpowiedz