Wpis z mikrobloga

@mientka_guma to poczytaj sobie o Dinamo i o tym jak sobie ich właściciel ustawił pod nich całą ligę przez wiele lat. Był nawet o tym artykuł po polsku na weszło chyba. Jakby Dinamo grało w Ekstraklapie na tych samych warunkach co w lidze chorwackiej to by dopiero wszyscy narzekali, że patologia...

Uwierz, że nasza liga przy tych mafijnych wałach to pikuś xD
@Whizkazzz: byniu, nie watpie w to co napisales (nie chce mi sie sprawdzac, ale pewnie piszesz prawde), ale ustawic cos trzeba jeszcze umiec. U nas ustawiajac wszystko i tak #!$%@?, ze nie wyjedziemy z grupy. Nasla kiboli z racami, transparenty i inne wymysly. Nie wiem dlaczego tak jest - moze jednak myle sie w stwierdzeniu, ze sa kim sa i polskie kluby jednak sa najczystsze w europie; zero korupcji, nepotyzmu i
@mientka_guma: tutaj jeszcze doprecyzuje. Moze faktycznie mam jakis zakrzywiony obraz i wole widziec nasze zespoly w topce. Jednak chyba zagrzeb cos tam wczesniej gral. My przez nawet nie wiem ile lat nie potrafimy nic osiagnac - ustawiajac lige czy tez nie, z gowna imprezowego dobrego zespolu nie ulepisz. Mialbym nadzieje w zespolach, ktore wchodza do ekstrakplay z nizszych lig, ale sa wedlug mnie szybko duszone. Pytanie czy przez umiejetnosci swoich "starszych"
@mientka_guma nie twierdzę, że Polska liga jest krystaliczna - bo daleko jej do tego ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale Dinamo jest dlatego tam, gdzie jest, bo przez kawał czasu mieli pod siebie ustawioną całą ligę. Gdzie w poważnym kraju Europy w tej samej lidze gra klub, który jest filią drugiego klubu, gdzie klub macierzysty ogrywa sobie młodzików i dziwnym trafem ten klub nigdy w historii nie wygrał z
@Whizkazzz: troche jak legia z ubieglych lat. Tez chyba bylo troche watpliwosci co do ich meczy. Zalozmy, ze naklad finansow na 'ustawki' jest podobny w dwoch klubach. Legia nie potrafi sobie poradzic z duzo slabszymi zespolami, zagrzeb gra slabo dopiero gdy trafia na lepszy lub rowny zespol. Skad to wynika? Czysto teoretycznie przy wczesniejszych zalozeniach. Tutaj odrywajac sie od pytania oczywiscie wiem, ze finansowo zagrzeb jest kilkakrotnie wiecej wart od legii,