Wpis z mikrobloga

Hej mirko, natrafila mnie dziś bardzo nieprzyjemna sytuacja w #jeleniagora :/ Chcialem kupic sobie oryginalny kabelek do sraj fona dlatego udalem sie do tutejszej galerii handlowej „Sudecka” i poszedlem na pierwsze lepsze stoisko ktore nazywalo sie Telakces (zdjecia kom) i zakupilem tam kabel za sympatyczna cene 70zl wszystko fajowo zapakowany logo apple jest to niczym sie nie martwilem. Po powrocie do domu kabel przestal ladowac po 15 minutach. Myslalem, ze kabel wadliwy i tyle ze zloze reklamacje wymienie i po problemie (ps nie dostalem paragonu) Z ciekawosci sprawdzilem oryginalnosc tego kabla poprzez zdjecia z gugla, no i okazal sie chamsko #!$%@? XD wszystko doslownie sie nie zgadzalo dlatego wrocilem do Janusza ktory mi to sprzedal zaczalem sie klocic kulturalnie ze produkt oryginalny nie jest i chcialbym zwrot pieniedzy. Uprzejmy Janusz obrazil sie ze powiedzialem ze jego kabel jest nieoryginalny i w rekompensate chcial mi dac nowy kabel (tez #!$%@? XD) To powiedzialem zeby spadal w buraki i oddal pieniadze, w odpowiedzi uslyszalem ze jego kable sa z normalnych spotow apple i ze moze mi faktury pokazac. Wtedy juz nerwy lekko poniosly i powiedzialem ze w #!$%@? mam te jego papierki tylko ma oddac hajs. Podobno normalnie procedura zwrotu u tego Pana trwa okolo 2 tygodnie a on oddal pieniadze z wyrzutem i sie obrazil XD no coz tak bywa ale czy ktos kto nie mial sobie nic do zarzucenia oddal by mi pieniadze odrazu i chcial splawic czy odeslal by produkt do apple i udowodnil mi ze to oryginal i ze on ma racje. Na szczescie kase odzyskalem i z pieniedzmi ktore mi oddal polecialem szczesliwy do RTV Euro i zakupilem tam juz nowy i oryginalny kabelek (zdj kom) Nie dajcie się miraski robic w #!$%@? dla takich januszy i uwazajcie co kupujecie w takich wyspach w galeriach. Dorzucam w kom zdjecie tej wyspy z google. Pozdrawiam smacznej kawusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#apple
#telakces
#podrobki
Pobierz Zacha_25 - Hej mirko, natrafila mnie dziś bardzo nieprzyjemna sytuacja w #jeleniagora...
źródło: comment_1628100894ua3EYXDJlOUrffPvN3GGgM.jpg
  • 8