Wpis z mikrobloga

@Kosmiczny_pies_Kazak: '' głupota i chamstwo często wynika z ignorancji i braku wiedzy. Podobnie duma ze swojej ignorancji.''

Nie dziwi mnie więc żeś dumny jak paw i twa godność pękła pod podmuchem wiatru i zszedłeś do poziomu o który nawet na świętym tagu trudno gdy pojawia się tam n0rmik paskudny obrzydliwy.

'' Cieszę się że chociaż tyle masz z życia''

Prawda. Intelektualna supermacja nad oponentem zawsze poprawia mi humor.
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137: kolejny raz dajesz dowód prawdzie, że nie rozumiesz co sam piszesz. Napisałeś że jesteś dumny ze swojej ignorancji i tego że chamstwo tak ci weszło w krew że bezwiednie obrażasz swoich rozmówców, a teraz przypisujesz to mi xD? Nie mówiąc już o tym że czarno na białym wykazałem kto zaczął zaczepki, a twoim jedynym wytłumaczeniem jest to, że jesteś nieświadomy swojego chamstwa.

Prawda. Intelektualna supermacja nad oponentem zawsze poprawia mi
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Ej n0rmiku po co dajesz na czarną jak chcesz się kłócić w nieskończoność?

Nie masz ciekawszych zajęć? Ekspertyzy do przygotowania? Fakultetu do zdobycia? Zupy żonie przed wypadem do chada do ugotowania?

Czy będziesz tak dalej bredził?
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137: biorąc pod uwagę jak wystawiasz się na ciosy nie nazwałbym tego "nie pozostawaniem dłużnym" xD. Na czarno jesteś, ale z jakiegoś powodu i tak wyskakują mi powiadomienia i akurat dostarczasz mi rozrywki przy jedzeniu kolacji. Już, czujesz się usatysfakcjonowany moim wytłumaczeniem? Szkoda że tyle czasu nie myślałeś nad swoimi postami dotyczącymi sedna tematu przed kliknięciem "wyślij". Supermatorze xD
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: I ty tak jesz z telefonem w ręce? Nieźle cię musiało zdenerwować trafienie na kogoś przewyższającego cię intelektualnie. Trudno ci znosić te cięgi tak bardzo że nawet widelca w ręce nie trzymasz tylko telefon byleby wybrnąć.
  • Odpowiedz
@Johnny_mielony: wciskanie gazu w zatrzymanym pojeździe gdy masz przed maską kilka osób w tym co najmniej jedną tyłem to nie jest wypadek ani przypadek. Zakaz prowadzenia owszem (wszystkiego, nie tylko autobusów) oraz 15 lat więzienia i wtedy jesteśmy zgodni co do podjętych działań i konsekwencji
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137:
- jego życie nie było zagrożone, to jest jedynie twoja opinia, na nagraniu nie widać żeby atakował go jakiś napastnik z bronią, próba otwarcia drzwi autobusu to nie jest atak na kierowcę. Otwierając drzwi zamykającej się windy pewnie atakuję tych co już są w środku?
- kierowca był odgrodzony pojazdem oraz swoją kabiną
- jeżeli już do ataku dochodzi to obrona musi być adekwatna do zagrożenia, przynajmniej w polskim prawie
  • Odpowiedz
@hu-nows: Po pierwsze to był atak. Najważniejszy jest kątekst. Jeżeli ktoś idze w twoim kierunku to nie jest atak. Ale jeżeli ten ktoś to banda nabuzowanych #!$%@? patusów idzie na ciebie krzycząc ty #!$%@? #!$%@?! To już jest atak.

Po drugie tu nie chodzi o to co powinien zrobić kierowca ale czy myślał racjonalnie. Jeżeli pod wpływem strachu zrobił coś czego nawet nie powinien to nie jest to morderstwo tylko ewentualnie
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137: to już sąd oceni kto był agresorem, co komu zagrażało, co strona "profesjonalna" powinna zrobić, czy w chwili poczucia zagrożenia należy:
- zatrzymać pojazd, wezwać ochronę (kilkaset metrów odległości) oraz wyciągnąć pojemnik z gazem,
- wycofać pojazd,
- objechać potencjalne zagrożenie bokiem,
- przejechać potencjalne zagrożenie na pełnej ku*wie.
To pytanie proponuje dopisać do egzaminu na prawo jazdy..

ewentualnie nieumyślne spowodowanie śmierci z okolicznościami łagodzącymi.

zgadzam się, dlatego właśnie 15
  • Odpowiedz
@hu-nows: Nieumyślne spowodowanie śmierci z okolicznościami łagodzącymi i 15 lat? XD

Tyle to dostają mordercy z premedytacją jak nie było szczególnego okrucieństwa i recydywy.

12 lat dostał typ który #!$%@?ł 6! Osób na chodniku po pijaku a nie spanikowany typo który przejechał jedną kobietę w panice i być może afekcie patologocznym
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137: wszyscy będziemy śledzić rozprawę i wyrok, zobaczymy co tam prawnicy wymodzą, Czy Ziobro zrobi pokazówkę czy jednak strony pójdą na ugodę czyli zawiasy + hajs dla rodziny poszkodowanej z jakiegoś specjalnego funduszu który dopiero wymyślą. Alimenty na te dzieciaki ze strony sprawcy byłyby też rozsądnym dodatkiem
  • Odpowiedz
@Johnny_mielony: nie złapałeś, że chodzi o dzieci pozamałżeńskie gdy biologiczny ojciec nie jest mężem, były mąż który jest tylko ojcem "w papierach" próbując podważyć ojcostwo nawet testem DNA nadal musi płacić na obce dzieci więc to powszechna praktyka że płaci się alimenty na dzieci których się nie spłodziło. Jaki więc problem płacić alimenty na dzieci które się osierociło, np. pod wpływem alkoholu, antydepresantów lub nieumiejętnej oceny zagrożenia i nieadekwatnych działań

MS
  • Odpowiedz