Wpis z mikrobloga

Są jeszcze jakieś materiały z #katowice ? Bo to co na zdjęciach i filmiku to wygląda tak jakby ją przepołowiło gdzieś na wysokości zaraz pod rękoma (dziwi mnie brak krwi wokół ciała - wykrwawiła się wcześniej?) i zostały nogi i kawałek tułowia, a do tego oskalpowało, bo włosy gdzieś tam po drodze zgubiła. Reszta została gdzieś obok, ale też słabo widać, bo jakaś baba zasłania.

Czy to wynik ciągnięcia pod autobusem i szurania o asfalt czy np. w koło ją wkompresowało?
  • 48
  • Odpowiedz
@derigen90: Ale po dokładniejszej analizie coś mi się tu mocno nie zgadza z oznaczeniami na drodze. Na filmiku widzimy linię równoległą do osi jezdni, która się nie kończy, brak linii prostopadłych. Na zdjęciu widzimy że kolano ofiary styka się z końcówką linii równoległej a głowa spoczywa przy linii prostopadłej. Nie mogą to być te same zdarzenia.
  • Odpowiedz
@dr3vil: te linie prostopadłe przy ofierze (za parawanem) to wg mnie taśma naklejona orzez służby w celu robienia dokumentacji, foto itp. Zauważ jakie buty w parawanie ma policjant w krotkich jeansowych spodenkach. Brązowo - złote. A teraz screen z video z mediów z miejsca zdarzenia :

Ujęty ten sam policjant. Te same złote buty, i podwinięta na prawej nodze czarna skarpetka :) i te same rękawiczki co za parawanem. Wiadomo
derigen90 - @dr3vil: te linie prostopadłe przy ofierze (za parawanem) to wg mnie taśm...

źródło: comment_1628033531NwU1xDWJKO0tc57Ht4X8UB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz