Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miał premierę "dokument" Ufo: Odtajnione Projekty na netflixie .Zamiast standardowych pytań jak w Starożytnych Kosmitach: czy obcy istnieją i luźnych gdybań, używają stwierdzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem ciekaw czy ten wytwór jest częścią przygotowania Hamburgerów do oficjalnego ujawnienia ufo przez np. pentagon czy może jest dalszą próbą komercjalizacji kosmitów xD Jak na razie temat kosmitów był mocno omijany na Netflixie oprócz krótkiego materiału o Bobie Lazarze. #ufo
#teoriespiskowe
  • 7
  • Odpowiedz
Ogólnie wydaje mi się, że próbują nas oswoić z tematem kosmitów jeśli istnieją. Jeśli temat spowszednieje to oficjalne oświadczenie nie będzie bolesne, a Netflix to potężna zasięgi wśród młodych ludzi, którzy będą uspokajać starych xD Ale równie dobrze, może być to akcja marketingowa jak Last Dance, który pomógł wzbogacić się jeszcze bardziej osobą związanym.
  • Odpowiedz
Jestem ciekaw czy ten wytwór jest częścią przygotowania Hamburgerów do oficjalnego ujawnienia ufo przez np. pentagon czy może jest dalszą próbą komercjalizacji kosmitów


@SlabySzwagron5: Ja największy denialista kosmitów w każdym pokoju z goścmi, od czasu reportażu 60 minutes (maj) zmieniłem swój światopogląd na ten temat o 180 stopni (po prostu odkryłem, że dowody na obecność ETS są miażdzące) śledzę temat z wypiekami na twarzy i muszę stwierdzić, że to pierwsze (przygotowanie
  • Odpowiedz
@SlabySzwagron5: po tym, gdy okazało się, że ufo-tiktaki to ziemska technologia, do czego jednak władze usa się nie przyznały w raporcie z czerwca, według mnie temat ufo stał się po prostu kolejnym tematem w rękach mainstreamu umożliwiającym kontrolę świadomości mas na nieco szerszą skalę (zyskanie zaufania "alternatywnych" środowisk).
  • Odpowiedz
@SlabySzwagron5: widziałem z dwa odcinki, pierwszy naprawdę niezły, można się sporo dowiedzieć o historii obserwacji UFO i podejścia władz do tematu. Drugi to już spadek formy i za mocne pójście w spiskologię, chociaż główna teza, że prawda może być ukrywana przez niektóre kręgi wojskowe i powiązane przez nich korpo dla hajsu trochę mnie przekonuje. Zobaczymy co dalej.
  • Odpowiedz