Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich tu zebranych, pod koniec sierpnia mam zaplanowany urlop zachodzący na wrzesień, pierwotny plan był taki, że spędzę ten czas w domu nadrabiając wszystkie komiksy, książki i gry nagromadzone już od dłuższego czasu, do których nie zajrzałem głównie przez zwiększony nawał pracy spowodowany okresem urlopowym. Niestety, czy "stety" uświadomiłem sobie że spędzanie urlopu "na miejscu" nie da mi pełnego komfortu delektowania się chłonięciem kultury, gdyż wiadomo jak to jest w domu, zawsze coś. Dlatego stwierdziłem że konieczny jest wyjazd, początkowo planowałem Bieszczady, ale doszedłem do wniosku że 8 godzin i 700km w jedną stronę, tylko po to żeby siedzieć w miejscu zameldowania, czytać komiksy i raz dziennie wyjść na dwugodzinny spacer to troszkę za dużo poświęceń i wydatków. Stąd moje pytanie, czy ktoś z Was mógłby polecić jakieś konkretne miejsce, w odległości do powiedzmy 300 km od Jeleniej Góry, gdzie jest cisza, spokój, z dala od miasta, można gdzieś pospacerować, odpocząć od zgiełku i ogólnie w spokoju robić NIC? Nie wymagam żadnych szczególnych atrakcji. Preferowany samodzielny mikro domek, z góry dziękuję () #podroze #turystyka #wakacje #dolnyslask #jeleniagora #wroclaw
iwunio - Witam wszystkich tu zebranych, pod koniec sierpnia mam zaplanowany urlop zac...

źródło: comment_1628008183KXyYag0k4r7oYwoblkOisb.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz