Wpis z mikrobloga

@ZespolmBanku Czy jest jakiś problem z płatnościami przez Google Pay kartami VISA? Od soboty nie mogę skorzystać z karty podczas płacenia w dowolnej aplikacji, w terminalu działa. Wasi konsultanci nie potrafią (lub nie chcą) pomóc. Twierdzą ,że to nie wasz problem bo nie widać żebym robił transakcje przez gpay. U trójki moich znajomych jest ta sama sytuacja. Karta MasterCard z innego banku działa bez problemu.
#mbank #visa #googlepay
Verthil - @ZespolmBanku Czy jest jakiś problem z płatnościami przez Google Pay kartam...

źródło: comment_1628007582x1Yr0VSgs5BHaT368gkORl.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Verthil: nie mamy zgłoszonego problemu jaki opisujesz. Jeżeli podczas rozmowy pracownik zweryfikował sytuację na rachunku i nie było na nim nieprawidłowości, prosimy złóż reklamację w danej sprawie. Na podstawie reklamacji szczegółowo przeanalizujemy opisany przez Ciebie problem: https://www.mbank.pl/pomoc/reklamacje/dla-klienta-detalicznego/

@ZespolmBanku: a to dziękuję tylko za potwierdzenie, że macie mój problem gdzieś, skoro dyskutuję na czacie w aplikacji przez godzinę czasu, a konsultant nie rejestruje nawet takiej sytuacji aby to sprawdzić.
  • Odpowiedz
@Verthil nie wiemy czy w czasie Twojej rozmowy z konsultantem mLinii zarejestrował dla Ciebie reklamacje. Powinien Cie jednak poinformować o takiej możliwości, a jeśli ją zarejestrowałeś, to powinien potwierdzić Tobie jej przyjęcie. Czy sprawdzałeś limity dla transakcji internetowych dla danej karty. W aplikacji mobilnej sprawdzisz to wybierając: Finanse - Karty - dana karta - Zmień limity.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZespolmBanku: Nie zostałem poinformowany o takiej możliwości, ani o tym że reklamacja została zgłoszona. Limity na karcie są w porządku. Karta działa poprawnie, płaciłem nią w terminalu korzystając przez Google Pay. Tak jak pisałem, problem występuje nie tylko u mnie. U znajomych jest ten sam problem na karcie Visa z mBanku. Ja mam podpięte dwie karty z mBanku i na oby dwóch jest problem. Problem dotyczy płatności przez Google Pay,
  • Odpowiedz