Wpis z mikrobloga

Programistyczne mirki szukam weny, sposobu, a dzisiejszy biorytm nie jest dla mnie korzystny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam powiedzmy 2k rekordów wyciągniętych z bazy. Są unikatowe, ale ostatnia kolumna potrafi się powtórzyć jak na picrel. Chciałbym zagregować te dane. Może jakieś dynamiczne tworzenie list?

1 lista = dane tylko dla C5
2 lista = dane tylko dla C7
3 lista = dane tylko dla C8 itd., itd.

Tak zagregowane dane w paczkach czeka dalsza obróbka, np. zbudowanie z danej listy pojedynczego Excela - tyle razy ile występuje unikatowa ostatnia kolumna. W tym przykładzie 3 osobne dokumenty.

Jak Wy podeszlibyście do tematu?

#naukaprogramowania #csharp
avangarda - Programistyczne mirki szukam weny, sposobu, a dzisiejszy biorytm nie jest...

źródło: comment_1627994283U4A80WuzVRYyezT1NVkxag.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@avangarda: wykopki są genialne co xD jak się #!$%@? czegoś uczysz i rozkminaisz #!$%@? pętlę, gość Ci pisze jedną linijkę i pozamiatne ehh ()
  • Odpowiedz
@PotatoZiemniak: @Krzyshake: To nie tak, że pierwszy raz coś piszę, poza tym nie chcę gotowych rozwiązań. Podejrzewałem, że trzeba użyć LINQ, bo jest potężne i potrafi jedną linijką rozwiązać to, co ręcznie naklepałbym w metodzie. Zbyt rzadko go wykorzystuję przez co miałem zamglony obraz, kombinowałem z .Select, ale jak pisałem - nie ten biorytm ( ͡º ͜ʖ͡º) W każdym razie udało mi się osiągnąć to,
  • Odpowiedz