Wpis z mikrobloga

@Grubyp_qKociamber: weź sam popatrz jak tutaj prowokują xD Jakiś typ wyzywa mnie od suchoklatesów a mogę się założyć że mój obwód przedramienia jest wiekszy niż jego calego ramienia. To są pewnie typy jak ten co od tego rafonixa dostał liścia i się zamknął... nawet nie będę im odpisywał, napisałem już że jeśli ktoś chce się sprawdzić to zapraszam do Olsztyna, klub Arrachion, czysto w sposób sportowy
  • Odpowiedz
@majkkali: Bo Katowice to Patowice, byłam tam kilka razy na delegacji i zawsze jakieś krzywe akcje, typu atakujące żule czy prawie pobicie przez sebka bo nie miałam zapalniczki, w łodzi już mieszkam 10 lat i nic, zawsze sie czuje tu bezpieczna
  • Odpowiedz
idać że to jakiś poczciwy Janusz co stanął w obronie swojej kobiety żeby honoru nie stracić a ten cwaniaczek wyczuł że to leszczyk to się popisał.


@Spytaj_twojego_odrzuta: wokół już stała cała banda kolegów patusów, którzy szybko by zainterweniowali gdyby znajomy dostał po ryju. Takich tylko z gazem.
  • Odpowiedz
@majkkali: może i bym się zdziwił. Po prostu już tyle się nasłuchałem i naczytałem "co to by ktoś czegoś nie zrobił", że ciężko mi podchodzić do takich oświadczeń nie sceptycznie. Jeśli serio byś zareagował to git/
  • Odpowiedz
@Szokatnica: Faktycznie same straty dzbanie, slask to nie kopalnie. Kopalnie to muzeum ktore za wolno umiera, slask to fabryki, huty i caly ciezki przemysl. Dobra siatka drog, optymalnie blisko do granicy. Tak jest duzo patologii ale trudno zeby bylo malo jak na slasku masz najwieksze zageszczenie ludzi na m2 do tego masz miasto przy miescie a nie jedno miasto i wielki #!$%@? dookola i co jakis czas pierdziszewo mniejsze.
ZastepcaPomocnika - @Szokatnica: Faktycznie same straty dzbanie, slask to nie kopalni...

źródło: comment_1628007061zzFKKWoQ3LulG73YNBMXlE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spytaj_twojego_odrzuta: @majkkali: Zawsze znajda się takie osoby jak wy, czyli „JAKBYM JA TAM BYŁ TO KOLEŚ LEŻAŁBY ZŁOŻONY JAK CHIŃSKI TBORET!!111” #!$%@? byście pewnie zrobili. Stres w takich sytuacjach na większość ludzi działa paraliżująco i fajnie się komentuje siedząc przed wyświetlaczem monitora czy telefonu xD.
@JavierDaY:
Każdy taki kozak i obrońca moralności, a potem płacz, że zęby wybite. Ja jak widzę tłukącą się patologię, to się
  • Odpowiedz
@Can_I_help_you: najlepiej w ogóle nie wychodź z domu, bo z twoim podejściem to strach przez ulicę przejść XD
W życiu bywają sytuacje wymagające konfrontacji. Ty pewnie jesteś typem człowieka, który nie jest asertywny, a w pracy daje sobie wejść na głowę, bo przecież po co komuś się postawić, nie? :)
  • Odpowiedz