Wpis z mikrobloga

lepiej powiedz co to za serwis ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GrubyKociol: Jeszcze jutro spróbuje po dobroci porozmawiać z kierownikiem, jak się nie uda wkleję tu adres strony sklepu/serwisu, tacy mali nie są.

PS: To że jestem #piwniczak i wyglądam jak #przegryw nie znaczy że można mi tak po prostu zabrać części z roweru :(
  • Odpowiedz
Uzasadnili jakoś tę wymianę, czy przy okazji smarowania łańcucha zmienili chwyty i elo, xD?


@Warzywo: "Gumy były zniszczone i gratisowo dostałem gąbki", przy okazji wymiany manetki zmiany biegów.
PS: Stara manetkę dostałem normalnie z powrotem.
  • Odpowiedz
@noHuman: No to pewnie sparciały i nie dało się ich zdjąć bez uszkodzenia albo nie nadawały się do ponownego zamontowania, co przy 10 letniej gumie jest realne, nawet jeśli z wierzchu wyglądały na niezużyte
  • Odpowiedz
nie dało się ich zdjąć bez uszkodzenia


@Warzywo: układ kierownicy jest specyficzny i najpierw idą uchwyty potem manetki więc nie trzeba było ich zdejmować
PS: Zmieniłem kierownicę jakiś czas temu z prostej na trekingowo-podobną i przełożyłem te uchwyty(były wygodne)
  • Odpowiedz
@noHuman: Czyli albo je jakoś uszkodzili albo chcieli dobrze a wyszło średnio, chociaż dziwna akcja, bo jakiekolwiek upgrejdy bez zgody i wiedzy klienta to nigdy nie jest dobry pomysł.
  • Odpowiedz