Wpis z mikrobloga

@Incelariusz: słuchaj bo może nie uwierzysz ale niektórzy ludzie mają w dupie motoryzację a samochód kupują jako środek transportu który ma ich przewieźć z miejsca na miejsce

Tak samo jak inni mają w dupie jak działa rower, jakie są grupy osprzętów i jak o niego dbać, kupują i jeżdżą

Albo mają w dupie informatykę i kupują komputer do pracy/grania/multimediów

Niesamowite, nie?
Kobiety na serio dają się na takie rzeczy nabrać. Ja to nie wiem po co one się za samochody biorą skoro nic z motoryzacji nie ogarniają.


@Incelariusz: Bo w p0lsce jak dajesz auto do mechanika to musisz się znac na mechanice - bo Cię p0lak okradnie.
Jak bierzesz ekipę remontową to musisz się znać na remontach - bo Cie p0lka okradnie

i tak właściwie z każdą bardziej skomplikowaną usługą.

Polecam wyjechać
@sunnyhaze: to te pływające kierunkowskazy co są teraz montowane w samochodach ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko się zgadza. Jak niby inaczej miałby działać jeśli nie na płyn?
@sunnyhaze: mojej żonie kiedyś jeden mechanik proponował usługę zresetowania licznika na komputerze pokładowym do kolejnej wymiany oleju za 80zł, którą oczywiście można zrobić bez większego kłopotu za pomocą podręcznika do auta, i później przez takie zachowania pojedynczych oszustów człowiek nie ufa już żadnemu mechanikowi, tym bardziej że najczęściej nie da się zweryfikować czy mówi prawdę czy wciska kit
@sunnyhaze ehh i to prawda... Kiedyś musiałam wszystko googlowac patrzeć ile części kosztują itp. zanim dawałam auto do mechanika. Czasem wysyłałam tate albo niebieskiego żeby moje auto oddali żeby się nie męczyć z januszami mechaniki.
Teraz mam sprawdzonego mechanika i jakieś ogólne pojęcie o mechanice. Ale w dalszym ciągu bałabym się dać auto do pierwszego lepszego mechanika żeby przypadkiem nie chciał wymieniać obydwu skrzyni biegów xDD