Wpis z mikrobloga

Dodałem wykres trendu cenowego wraz z cenami kryptowalut. Chyba znowu czeka nas jazda w górę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niech nam te karty w końcu stanieją bo to przestaje być śmieszne. Za miesiąc minie rok od powstania tego tagu. Oprócz wyprzedaży po ogłoszeniu serii RTX 3000 ciągle drogo.

Link do wykresów:
https://imgur.com/a/NdkogO5
Link do arkusza w wersji online:
https://drive.google.com/file/d/16nwbEIyJRGwu7ku6lKM3mJKaocLlBj76/view?usp=sharing

#gpuacl #pcmasterrace #komputery #kartygraficzne #nvidia #amd
bibr - Dodałem wykres trendu cenowego wraz z cenami kryptowalut. Chyba znowu czeka na...

źródło: comment_1627928428a2jPUSLWF276tZIlHBa9bc.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tellet gtx 780, #!$%@? artefakt xd
Pamiętam jak oglądałem się za tą kartą, ale trzeba było się zadowolić HD 5770 1 GB
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bibr: hej hej, 8 lat wytrzymała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inna sprawa, że to 8600GT też myślałem, że jest zdechłe, a tu zaskoczenie, pomimo 14 lat dalej działa xD
  • Odpowiedz
@bibr: Krypto mogą teraz dostać potężny zastrzyk środków, ze względu na nowe prawo w Niemczech zezwalające funduszom specjalnym (Spezialfond) na inwestowanie do 20 proc. swoich aktywów w kryptowaluty. Teoretycznie może to przynieść aż 415 miliardów dolarów nowych inwestycji w krypto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wstreczyciel: o, 5800x. Ja zastanawiam się nad 5600x i 3060ti byle nie zotac, z pierwszej lepszej promocji, tak za 3100zł ( ͡° ʖ̯ ͡°) mój rx580 i i5 4590 bardzo stracił na wydajności nie wiem czemu,przeczyscilem całego kompa ,np głupie gta5 działało w 60fps a teraz ledwo 40 z dropami do 30. Czy to wina sterów amd nie wiem. Ostatnio zmieniłem monitor na fhd 144hz ,
  • Odpowiedz
mój rx580 i i5 4590 bardzo stracił na wydajności nie wiem czemu


@master4342: Używałem dotychczas i5-2500 non-K i 8GB ramu DDR3 i ten zestaw spełniał moje wymagania. Gdzieś w marcu-kwietniu zaczęło się to co u Ciebie - problem z wydajnością. U mnie dotyczył on RAM-u. Po włączeniu przeglądarki, adobe, office-a i CAD-a pamięć się przepełniała i były crashe ¯\_(ツ)_/¯ Przez 2 miesiące próbowałem różnych rozwiązań od specjalistów z netu ale
  • Odpowiedz
Kupiłem dwa tygodnie temu 3060 ti za 3200, a kolega 3070ti za 4200. #!$%@?ć to czekanie, wyjdzie na to, ze jeszcze rok trzeba bedzie czekać az ceny spadna z 500zl, bo do mspr nawet prosze sie nie łudzić.
  • Odpowiedz
@cranberry250: udało się dorwać za 6600 zł, plus kasa nie była problemem, tylko nie chciałem kupować czegoś zbyt drogiego. Potrzebuję też kompa do pracy* więc stwierdziłem że nie będę oszczędzał, a wydaje mi się że już dużo poniżej tego co kupiłem szybko nie spadną.

* i do gier VR, ale praca lepiej brzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz