Wpis z mikrobloga

ikea nie pozwala mi zamówić kartonowych mebli do wybranego punktu odbioru ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) (jedyne 29zł za to że sam własnym transportem odbiorę towar z ich magazynu) bo "widocznie brak jest dostępnych terminów w tym punkcie" jak to określiła pani na czacie kiedy spytałem dlaczego na liście nie ma punktu z mojego miasta - tylko inne odległe o 70 i więcej km...)

rozwiązanie? sprawdzać co jakiś czas czy może coś się zwolniło i wybrany punkt odbioru pojawi się wreszcie na liście... (ciekawe po jakim czasie wygaśnie mi koszyk zakupów i będę musiał wszystko znowu wyklikiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°))

21 wiek i standard #ikea
  • 4
@lubiemeble: a co mnie to interesuje? to niech przyjmą zamówienie a ja poczekam... wyobrażasz sobie sytuację że idziesz na pocztę, chcesz nadać paczkę do Katowic a pani w okienku mówi
- "nie ma takiego miasta jak Katowice, możemy panu wysłać do Zabrza, Sosnowca albo do Rudy Śląskiej"
- "jak to nie ma?"
- "no nie mam na liście, widocznie terminów nie ma w Katowicach, pan przyjdzie za kilka dni, może się
@lubiemeble: interesuje mnie zakup i równocześnie uważam całe to rozwiązanie za conajmniej śmieszne, jeżeli muszę co kilka dni sprawdzać czy punkt odbioru będzie łaskaw przyjąć moje zamówienie, wolność słowa to wyżaliłem się na portalu ze śmiesznymi obrazkami, tobie tez nikt nie każe komentować niczych wysrywów ¯\_(ツ)_/¯