Wpis z mikrobloga

@LordDockers: nie bronię patusów co zaczęli bójkę, co nie oznacza że kierowca po wymieszaniu leków zmieniających jego percepcję, nastrój i psychomotorykę może przejechać kobietę, która ich rozdzielała. Ale może mamy inną empatię i moralność.
co nie oznacza że kierowca po wymieszaniu leków zmieniających jego percepcję, nastrój i psychomotorykę może przejechać kobietę, która ich rozdzielała.


@Myrkull: wiesz już jakie leki brał? czy może ten "narkoman" brał nurofen plus a robisz z niego narkomana
@megawatt: była konferencja prokuratury, brał antydepresanty i opioidy na receptę, czegoś takiego się nie łączy chyba że chcesz się popsuć, lub w tym przypadku kogoś innego. I nie wyzywam go od narkomana tylko nieodpowiedzialnego człowieka, każdy ma prawo popełnić błąd, ale niech się nie dziwi że później się za nie płaci.
@Myrkull: każdy lekarz z uprawnieniami do wystawiania recept może wystawiać receptę na dowolny lek, receptę z wtórnikiem może wystawić dermatolog czy chirurg

Ja u psychiatry nigdy nie byłem, nawet nie byłem konsultowany i z POZ dostałem receptę chyba na bezno (jednorazowo - silny, chwilowy stres zewnętrzny)