Wpis z mikrobloga

#flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania

#swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #donieckarepublikaludowa #peru #somaliland

Jeżeli chcesz być na bieżąco, zapisz się do listy wołanych

#39
Trzynasty dzień drugiej edycji konkursu na najlepszą flagę na świecie.

Arkusz Google do śledzenia wyników --> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H4ILYNp5mST4spdylp3FvkOk8R8g2ZbIno4Ho208iAs/edit?usp=sharing

Głosowanie zostaje zamknięte w późnych godzinach nocnych (3:00-5:00) dwie noce po wstawieniu posta.

Runda pierwsza.
Pojedynek numer 39: Doniecka Republika Ludowa vs Peru vs Somaliland
Pobierz XkemotX - #flagiswiatamirko <-- Tag do obserwowania lub czarnolistowania 

#swiat #...
źródło: comment_1627905024Nnf5RSaYnr9yXZEdo4eG0E.jpg

KTÓRA FLAGA PODOBA CI SIĘ NAJBARDZIEJ?

  • Doniecka Republika Ludowa 15.6% (112)
  • Peru 68.3% (490)
  • Somaliland 16.0% (115)

Oddanych głosów: 717

  • 26
@XkemotX: nikogo nie obrażam, ale jeśli jesteś taki wrażliwy, to proszę tutaj grzeczniej- somaliland i donieck to nie państwa, więc nie powinno ich być w ankiecie. Tym bardziej, że to drugie powstało w wyniku zaborczej i zbrodniczej akcji Rosji przeciwko Ukrainie.
@Budo: Nie chodzi o wrażliwość tylko o podejście. Co to ma znaczyć "wypieprzaj z taką grą, to nie są państwa" - to jest moja gra i zasady oraz organizacja którą również ustaliłem. A organizacja jest taka, że występują tutaj flagi które pojawiły się w spisie "państw nieuznawanych" na Wikipedii wśród najpopularniejszych języków (z racji że te oferują najbardziej rozbudowane strony) - angielskiego, polskiego (bo to nasz), hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego, niemieckiego, i
@XkemotX: wikipedia też nie jest neutralna światopoglądowo, wiesz o tym? Sam twierdzisz, że to Twoja gra. Nie zasłaniaj się więc wikipedią, tylko się zastanów czy przypadkiem wszystkie te flagi powinny się tu znaleźć.
@Budo: Nie zasłaniam się, stwierdzam fakt. Nie obchodzi mnie jak to wygląda od strony światopoglądowej bo to gra oparta tylko i wyłącznie o aspekty wizualne. Nie obchodzi mnie też że patrzysz na grę z tej strony i nie mam zamiaru tego zmieniać. Uważam że się zesrałeś ogólnie więc tu kończę.
@Vokun: Przywalić się do kogoś łatwo, ale odpisać to już nie łaska, co? Trzeba było być naprawdę upośledzonym, aby odebrać końcówkę mojego komentarza na poważnie. To prawie tak samo, jakbym ja tak odebrał twój sarkazm i odpisał "Nie ma za co". Szkoda tylko, że do tego, co napisałem na serio, już się jakoś nie odniosłeś. Podejrzewam, że w takim razie Puntland, Galmudug i Jubaland to dla ciebie również niepodległe państwa?

Swoją
@Pivip: Nie wiedziałem, że chciałeś odpowiedzi i przepraszam cię, że czekałeś nadaremno aż półtora roku :<
Więc ci odpiszę: tak, tak, co do Somalilandu i Polski B masz rację.

Szkoda, że opuszczasz wykop . To dla mnie wielki ból stracić fana, nawet jeśli wcześniej o nim nie wiedziałem. Trzymaj się!