Wpis z mikrobloga

@mam2zmatmy: Ona się nie biła. Stała ze swoim facetem na chodniku. W momencie gdy kierowca lekko potrącił pierwszą dziewczynę, jej facet wbiegł na ulicę a ona za nim. Jej facet krzyczy coś najpierw do kierowcy a potem do bijących się, ona jest obok niego i być może coś mówi do grupy osób.
  • Odpowiedz
Ona się nie biła. Stała ze swoim facetem na chodniku. W momencie gdy kierowca lekko potrącił pierwszą dziewczynę, jej facet wbiegł na ulicę a ona za nim. Jej facet krzyczy coś najpierw do kierowcy a potem do bijących się, ona jest obok niego i być może coś mówi do grupy osób.


@arahooo: To niech nie łazi po ulicy, nie jest od sterowania ruchem. #!$%@? dzikusy
  • Odpowiedz
@nietolerancja przecież ona pobiegła za swoim facetem ,możliwe , że jakiś wybuchowy i nie chciała by dodatkowo się dołączył do całej sytuacji. Akurat z całej tej sytuacji to zmarła jest najbardziej niewinna...
  • Odpowiedz
Akurat z całej tej sytuacji to zmarła jest najbardziej niewinna...


@Majkel94: Niech zmieni faceta następnym razem ... na takiego który nie jest patusem, a nie czekaj jej pierwszy też był patusem i siedzi za morderstwo w pierdlu.
  • Odpowiedz
@arahooo: Cywlizacja ustaliła proste zasady ruchu drogowego oraz zachowań społecznych - Nie organizowanie burd i walk.

Pani jak widać nie do końca potrafiła odnaleźć się w cywilizowanym społeczeństwie, czy zgineła od autbusu, jednego z bijących się sebów, czy auta które by wyjeżdzało zza autobusus jeden wuj, podjeła działania skrajnie ryzykowne jakby to była dla niej codzienność, i prędzej czy później doszło do tragedii
  • Odpowiedz
Cywlizacja ustaliła proste zasady ruchu drogowego oraz zachowań społecznych - Nie organizowanie burd i walk.

Pani jak widać nie do końca potrafiła odnaleźć się w cywilizowanym społeczeństwie, czy zgineła od autbusu, jednego z bijących się sebów, czy auta które by wyjeżdzało zza autobusus jeden wuj


@mam2zmatmy: innymi słowy te pato-dzikusy narobiły smrodu i gówna Kierowcy ... (°°
  • Odpowiedz
@mam2zmatmy:

No to tak jak kierowca. Kierowca też nie potrafił się odnaleźć w społeczeństwie. Na szkoleniach kierowców są przecież wytyczne jak się zachowywać w sytuacji gdy na ulicy pojawia się możliwe zagrożenie. Wtedy się omija zagrożenie lub ewentualnie w miarę możliwości wycofuje i jedzie inną trasą. Ten kierowca pojechał prosto na pałę, podjął działanie skrajnie ryzykowne i dodatkowo potrącił tę pierwszą dziewczynę. a potem całkowicie stracił głowę. Prędzej czy później
  • Odpowiedz
Jeżeli się okaże, że w ogóle nie powinien po nich prowadzić, to już w ogóle jest idiotą do kwadratu


@arahooo: Czyli powinien mieć przyznaną rentę albo zwolnienie lekarskie. Państwo p0lskie zdało egzamin
  • Odpowiedz
  • 5
Cywlizacja ustaliła proste zasady ruchu drogowego


@mam2zmatmy I dlatego kierowca będzie sądzony za zabójstwo, zgodnie z tymi zasadami. Przykro mi, ale cywilizowane kraje:
- nie zezwalają na samosądy
- nie uznają wtargnięcia na jezdnię za czyn usprawiedliwiający zabójstwo
- uznają celowe rozjechanie człowieka za czyn karany wieloletnim
  • Odpowiedz
@Tarec: Tylko w twoim interesie jest dbać o swoje bezpieczeństwo. Na pasach masz pierwszeństwo a i tak jesteś zmuszony się rozejrzeć bo jak rozwali cię pijany kierowca to na wiele ci się ten fakt niezda. Kierowca pójdzie do pierdla ale nie wiem czy dzieci poszkodowanej ucieszą się z faktu że racja była po ich stronie kiedy będą odwiedzać grób swojej rozerwanej pod kołami matki. A wystarczyło jak cywilzowany człowiek nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Tarec musisz być naprawdę mocno poryty jeśli uważasz że ten kierowca wiedzial że zachaczy tą łaskę i że zrobić to świadomie i celowo.
Używając słów "samosąd", "zabójstwo", "celowe rozjechanie" pokazujesz tylko jak ograniczone masz myślenie i że nie warto z tobą dyskutować.
  • Odpowiedz
musisz być naprawdę mocno poryty jeśli uważasz że ten kierowca wiedzial że zachaczy tą łaskę i że zrobić to świadomie i celowo.

Używając słów "samosąd", "zabójstwo", "celowe rozjechanie" pokazujesz tylko jak ograniczone masz myślenie i że nie warto z tobą dyskutować.


@Bleck: Taki miał zamiar - wjechać w tłum ludzi. To czy miał świadomośc tego jaki był bilans nie ma tu nic do rzeczy - typ dojeżdżając do miejsca przepychanki
  • Odpowiedz