Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Nie interesowałem się F1, ale lubiłem memy z tego tagu.
Obejrzałem pierwszy sezon Formula 1: Jazda o życie na #netflix i zacząłem bardziej rozumieć memy. Zacząłem widzieć w tym sporcie więcej niż samo jeżdżenie.
Zacząłem myśleć o tym, żeby w niedzielę obejrzeć wyścig.
Wczoraj dość przypadkowo zobaczyłem ostatnie 15 okrążeń i genialną walkę Alonso z Hamiltonem
Zobaczyłem hipokryzję Hamiltona (prawie się #!$%@?ł w Alonso i jeszcze ma pretensje że ten mu nie zjechał, a najlepiej zatrzymał i przepuścił jak karetkę).
Wspaniałe to były chwile, mam nadzieję że za tydzień uda mi się obejrzeć cały wyścig bo się jaram tym sportem co raz mocniej ()
#f1
  • 9
mam nadzieję że za tydzień uda mi się obejrzeć cały wyścig bo się jaram tym sportem co raz mocniej

Przerwa wakacyjna jest następny wyścig dopiero pod koniec sierpnia chyba, że mówisz o powtórce tego wyścigu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SSDH: są ludzie którzy nie mają telewizji i nie mają nawyku siadania i oglądania, albo też tacy którzy mają dziesiątki planów i o takich drobnostkach jak mecz czy wyścig się zapomina, albo po prostu odpuszcza
@ZohanTSW: kosztuje kilka złotych, można sobie zatrzymać przewijać puszczać kiedy się chce, jest w niedzielę i to nie każdą.. Rozumiem turniej snookera dwa tygodnie po kilkanaście godzin ale z F1 dej Pan spokój xD
@SSDH: A po #!$%@? miał płacić kilka złotych, jak go to nie interesowało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ZohanTSW: Ja rok temu włączyłem F1: DTS, bo nie miałem co oglądać do obiadu i tak wyszło, że od tego sezonu oglądam każdy wyścig, a przez ostatnie kilkanaście lat (od czasu jak Kubica jeździł w BMW) uważałem, że F1 to najnudniejszy sport świata ( ͡° ͜ʖ ͡