Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 459
#neuropa

Uprzejmie informuję, że użytkownik @bijotai wywiązał się z zakładu i wpłacił w ustalonym terminie 1000 zł na fundację Jeżurkowo.

Dostałem potwierdzenie dokonanie wpłaty na PW.

Panie @bijotai, szanuję za zdolności honorowe.

A przy okazji zawołam osoby, które czynnie brały udział w dyskusji pod moim pierwszym wpisem -

https://www.wykop.pl/wpis/59476887/neuropa-bekazbijotaia-29-maja-dodalem-na-mikroblog/

@ZaplutyKarzelReakcji @Walther00 @UchoSorosa @jrs2 @rzep @dingi_dong @Haramb3 @neib1 @memento_mori @tigletpilesarus @Reezu

Przy okazji zachęcam na wpłacanie datków na tę fundację, aby wspomóc #jeze - http://jezurkowo.primum.org.pl/2016/09/wesprzyj-finansowo/
N.....t - #neuropa 

Uprzejmie informuję, że użytkownik @bijotai wywiązał się z zakła...

źródło: comment_1627886917CtgQ5nlJOzzxiI8lCIFljm.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 10
@iAmTS pisaniem o kimś per prawak przez ciebie jest żenujące i żałosne. Świadczy tylko o poziomie wiedzy i zdolnościach do wyszukiwania podstawowych informacji. To przesłałeś te 5 złotych na jeże czy mama jeszcze nie wypłaciła kieszonkowego?
  • Odpowiedz
@bijotai: xDDD dobra, wypad trollu na czarną bo masz tę samą śpiewkę. Dla ciebie nie ma różnicy, ze właśnie byłeś skłonny założyć się o 1000 zł o posiadanie dowodów, których nie miałeś. Jak głupim człowiekiem bez godności trzeba być, zeby tak zrobić. Jeszcze na osoby, które cię z tego powodu wyśmiewają coś plujesz xD

Fajnie masz typie w domu, bo ja bym ze wstydu zastanowił się nad swoim postępowaniem, bo trzeba
  • Odpowiedz
@Neubert: @bijotai Szacunek za dotrzymanie slowa. Nie wiem o co chodzi - czy to przegrany zaklad czy zadoscuczynienie, ale swiadomosc, ze kasa poszla na szczytny cel rekompensuje ewentualna gorycz "porazki".
  • Odpowiedz
  • 14
@iAmTS standardowo i korolukowo. Kiedy brak argumentów cyk adwersarza na #czarnolisto i po kłopocie. I ty chwalisz się, że jesteś #neuropa a postępowanie jak najbardziej żałosny prawak.
Żal tobie 5 złotych na jeże? Szydzę z ciebie. Gęba pełna frazesów a pustka za nimi. Widzisz ja nie przedstawiłem dowodów w terminie to zapłaciłem. Jestem słownym człowiekiem. Ty mimo, że wycierasz gębę neuropa jesteś nikim i stosujesz swoje żenujące zagrywki. Piszesz o mnie
  • Odpowiedz
Wpłacił czy nie wpłacił i tak masz swoje w pustej głowie, bo wątpię w Koroluka i niczym się nie różnisz od kucy Korwina.


@bijotai: wysrywając tezy bez pokrycia o które się zakładam, przegrywając xDDDDDDDDD Jesteś zerem panie Ziobro xD
  • Odpowiedz
@iAmTS daj więcej xDDDDDDDD w końcu tylko tyle potrafisz, bo na 5 złotych na jeże to ciebie nie stać. W końcu to 4 pak najtańszego piwa w promocji.
  • Odpowiedz
@iAmTS ja do tego 0 dołożyłem 1 i kilka innych. Ty jesteś zwykłym pieniaczem, który nie potrafi wpłacić 5 złotych. Kto tu jest zerem? Ps fajnie mieć 2 konta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ja do tego 0 dołożyłem 1 i kilka innych. Ty jesteś zwykłym pieniaczem, który nie potrafi wpłacić 5 złotych. Kto tu jest zerem? Ps fajnie mieć 2 konta ( ͡º ͜ʖ͡º)


@bijotai: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja nie mam dwóch kont żadnych xD Ale ty masz typie urojenia, reportuj sobie do moderacji, a może zakładzik o 1000 zł? XDDDDDDDD
  • Odpowiedz