Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 459
#neuropa

Uprzejmie informuję, że użytkownik @bijotai wywiązał się z zakładu i wpłacił w ustalonym terminie 1000 zł na fundację Jeżurkowo.

Dostałem potwierdzenie dokonanie wpłaty na PW.

Panie @bijotai, szanuję za zdolności honorowe.

A przy okazji zawołam osoby, które czynnie brały udział w dyskusji pod moim pierwszym wpisem -

https://www.wykop.pl/wpis/59476887/neuropa-bekazbijotaia-29-maja-dodalem-na-mikroblog/

@ZaplutyKarzelReakcji @Walther00 @UchoSorosa @jrs2 @rzep @dingi_dong @Haramb3 @neib1 @memento_mori @tigletpilesarus @Reezu

Przy okazji zachęcam na wpłacanie datków na tę fundację, aby wspomóc #jeze - http://jezurkowo.primum.org.pl/2016/09/wesprzyj-finansowo/
N.....t - #neuropa 

Uprzejmie informuję, że użytkownik @bijotai wywiązał się z zakła...

źródło: comment_1627886917CtgQ5nlJOzzxiI8lCIFljm.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 188
@Reezu najbardziej mnie interesuje czy ktokolwiek z żądający ode mnie wpłaty dorzuci chociaż 10 złotych na szczytny cel? Skoro ja mogę 1000 złotych to reszta może po 10 złotych. Nie zbiednieją!
  • Odpowiedz
  • 13
@iAmTS zawsze znajdzie się ktoś, kto wie lepiej. Pytanie czy dołożyłeś chociaż 5 złotych do jeży? Kwestia dyskutowana z @Neubert zeszła na poziom prywatny. Ty akurat masz najmniej do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@bijotai: dobrze, ze wrzucanie niepotwierdzonych urojeń pod filammi koroluka nie jest wtórne. Ja nie mam ochoty tu dyskutować i będę sobie dalej śmieszkował, bo tak jak pisałem, fajnie, ze jako jedyny prawak zakładając się dopełniłeś zasad, ale nadal jesteś szurem co jedyne co potrafi to wymyślać obelgi bez podstaw xD
  • Odpowiedz
@iAmTS kolejny z elyty ynterneta, który robi risercz ziemkiewiczowski. Według ciebie każdy kto nie zgadza się z Koroluk to prawak. Jakbyś zadał sobie minimum trudu i poczytał genezę sporu i odrobinę moich wpisów (maksymalnie poświęcił 3 minuty życia) to nie pisałbyś bzdur. Typowa #neuropa jest jak typowe #4konserwy zero pojęcia maksimum zadęcia.
  • Odpowiedz