Wpis z mikrobloga

Mam 21 lvl


@Drago380: Na tym etapie, skoncentruj się na wbijaniu poziomów. Przykład: Podczas trwającego eventu można złapać Cranidosa, gdybyś miał poziom 30-35 to byłaby szansa na złapanie takiego np z 1500cp, a po ewolucji miałby ok 2800cp, czyli miałbyś świetnego Rampardosa na raidy, bez inwestycji stardust.

https://pokemon.gameinfo.io/en/pokemon/list/best-pokemon-by-cp
Może to nie jest jakaś mega dokładna lista, ale znajdziesz na niej maksymalne cp pokemonów na 40 lvl, i to na nich powinieneś
  • Odpowiedz
@ThePaueu: oznacza jak mocne statystyki ma pokemon, chodzi o atak, defensywę oraz HP. Jak klikniesz przy pokemonie "appraise" będziesz widzieć te staty, przy wyższym IV pokemon może mieć wyższe CP
  • Odpowiedz
na początku zrobiłem błąd i wywalałem wszystko z niskim cp bo nie wiedziałem, że jest coś takiego jak iv.

@Drago380: też tak zrobiłem i to z pokami z 2016 (przy wymianie większa szansa na lucky)

Generalnie wysokie IV sobie trzymaj, podmieniaj jak trafisz lepszą sztukę, ale konkretnie ten królik nie jest do niczego potrzebny i szkoda go ulepszać. Ewoluuj dla wpisu do pokedexu i wywal, lub zostaw jedną sztukę na pamiątkę.
  • Odpowiedz