Wpis z mikrobloga

@Chodok: kurde ale to musi byc dziwnie spac na takim lozku

w sensie pewnie niczym sie od normalnego zbytnio nie roznia, ale wiekszosc osob pewnie nigdy nei spala na tekturowym lozku

takie lozko musi tez byc tanie
  • Odpowiedz
@Chodok: @Reezu: przestańcie powielać te dziennikarskie bzdury, normalne łóżka pod względem obciążeń. Co drugi z was ma łóżko tekturowe z Ikea i jakoś działa ;) Łóżka nie mają żadnego inteligentnego chipa aby odróżnić dwóch ludzi o łącznej wadze 120 kg od jednego 130 kg młociarza.
  • Odpowiedz
@sigma: no ale pewnie są robione pod konkretne osoby, bo hej hej hej, przeciez wiadomo kto jedzie na igrzyska, co nie?

+ moga byc robione pod konkretne obciazenie, typu

zawodnik x wazy 60 kg, lozko wytrzymuje 70
  • Odpowiedz
@Reezu: dokładnie a jak przytył chłop przed olimpiadą to niestety musi spać na podłodze bo łóżko nie wytrzyma.... no bez przesady :P mogę Cię zapewnić z pierwszej ręki że łóżka wytrzymują nawet jak po nich skakać :P
  • Odpowiedz
@sigma: no raczej jak ktos jedzie na olimpiade to nie #!$%@? tyle, by zgrubnąć 10 kg XD

z pierwszej reki? jestes na olimpiadzie? :o jak to pan panie kajetanie to klaniam sie nisko kc za zloto
  • Odpowiedz
@Reezu: Bo myślisz w kategorii państw cywilizowanych, a tutaj się zjechała również cała "reprezentacja" państw 3 świata której reprezentanci bardziej myślą jak czmychnąć z wioski olimpijskiej lub co kupić na handel, a nie jak wypadną w rywalizacji ;)
  • Odpowiedz
@sigma: w sumie to masz racje, mysle w kategorii panstw cywilizowanych, no ale pewnie jest tak jak mowisz

to po co oni oglosili ze te lozka sa antyseks?
  • Odpowiedz
@Reezu: może się mylę ale czytając prasę widziałem jedynie że to dziennikarze ogłosili te łóżka jako antyseks tylko dlatego że są z kartonu, nie widziałem oficjalnego komunikatu MKOL pod tytułem "zrobiliśmy antyseksowe łóżka" ;P
  • Odpowiedz
@sigma: czyli to dziennikarska bujda

dobra, dzieki za te garsc informacji, ktorych pewnie nigdy nie uzyje, chyba, ze w formie ciekawostki, milego dzionka ide grac w mc
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Reezu: @sigma: przecież to fake z tym antyseksem - co więcej nie robią żadnej kalibracji wszystkie łóżka wytrzymują tyle samo i z tego co kojarzę był nawet viral z biegaczami, którzy pokazywali, że na tym łóżku da się zrobić nawet czworokąt xD
  • Odpowiedz