Wpis z mikrobloga

No nie, chyba złamałem FM'a. Nie wiem co tu się stało... Od dłuższego czasu na swoim radarze miałem błyskotliwego skrzydłowego Watfordu, obiektywnie czołówka na swojej pozycji w Premier League... Od jakiegoś czasu widziałem w skrzynce wiadomości, że Watford akceptował oferty Udinese za niego w wysokości... 0 euro. Ostatecznie za każdym razem nic z tego transferu nie wychodziło.

Kilka minut temu w centrum scoutingu dostałem wiadomość od jego agenta, że byłby skłonny podjąć negocjacje. Uznałem, że najwyżej się wygłupię i zaoferowałem Watfordowi okrągłe nic. Jakże się zdziwiłem, że oni tą ofertę zaakceptowali. Nie wiem, jak go w składzie pomieszczę, bo gram innym ustawieniem, bez skrzydłowych... ale takiej okazji nie mogłem zmarnować. Zresztą o czym tu mowa, jego wartość po transferze za 0 wynosi 79 mln euro...

Tutaj statystyki jego kariery.

#footballmanager #fm20
a.....1 - No nie, chyba złamałem FM'a. Nie wiem co tu się stało... Od dłuższego czasu...

źródło: comment_1627713771kl5JIipnU8G6XjZBfZC6zh.jpg

Pobierz
  • 8
@Nemesh:

Na lewej obronie mam niezłego byczka z Cypru ( ͡° ͜ʖ ͡°), na ten moment nie do wyjęcia. Najprawdopodobniej będę Ivana rotował w ataku, chociaż to będzie trudne bo moje podstawowe trio zdobyło w zeszłym sezonie w samej lidze ponad 60 bramek. Ale nie mogłem po prostu czegoś takiego nie wykorzystać i nie wziąć tego zawodnika do zespołu. Na miejscu kibicu Watfordu widziałbym w tym jakiś
@aut91: to go wypożyczaj. Ja tak raz z napastnikiem zrobiłem. Ciągle wypożyczałem go do Sevilli i zrobił się z niego taki potwór, że musiał w końcu u mnie grać, kosztem innych.