Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, właśnie dostaliśmy pozdrowienia od Pani Kamilki z #codzisreklamujemy :) No naprawdę, Pani Kamilko, nie spodziewałem się, bardzo mi miło :) Nie oglądam już Państwa tak często jak kiedyś, ale ostatni film, i teraz te pozdrowienia - wzruszyły mnie i chciałbym jakoś Państwu pomóc, bo widzę, że chyba z pieniążkami krucho... Przyjmujecie Państwo prezenty od ludzi i różnych firm, nawet węgiel na zimę już jakiś dobry człowiek podarował...

Zróbmy więc listę rzeczy, których Państwo możecie wkrótce potrzebować. Wykop ma setki tysięcy użytkowników, ktoś na pewno chętnie podaruje Państwu coś z listy. Zapraszam też Panią, aby nie tylko nas czytać, ale zarejestrować się na Wykopie i dopisywać najpotrzebniejsze rzeczy. Serdecznie pozdrawiam, a poniżej moje propozycje do listy:

- tynki na dom, deski elewacyjne, agregat tynkarski (opcjonalnie)
- robot koszący do ogrodu, cichy, wydajny, kolor obudowy antracyt
- nowy komputer dla Pani Kamilki, aby była nowa jakość na kanale
- Volvo XC60 (najlepiej hybryda, bo trzeba dbać o środowisko)

Kochani, dopisujcie swoje pomysły do listy najpotrzebniejszych rzeczy dla #codzisreklamujemy! I pamiętajcie o paczkomacie!

#pomagamy #chytraekipa #codzisreklamujemy #majstry #misskanalu #lukaszbudowlaniec
berman - Dzień dobry, właśnie dostaliśmy pozdrowienia od Pani Kamilki z #codzisreklam...
  • 19
  • Odpowiedz
Jakiś VAN by się przydał aby na jego bazie w zimowym okresie zacząć kampera budować ¯\_(ツ)_/¯
Na wiosnę padł pomysł aby wykorzystywać wszelakich "publikatorów treści w internecie" do promowania szczepień. Rządzący się z tego wycofali czy nasza ekipa budowlana się z różnych powodów nie załapała?
  • Odpowiedz
Oświadczenie. Ja wyżej podpisany oświadczam dzierżawcom kanału #codzisrobimy zwanymi dalej #codzisreklamujemy iż nie miałem nic wspólnego z ogólnie publicznym żebractwem na ich kanale.Nie odpowiadam w żaden sposób za ilość i jakość żebrackiego procederu.Ja również pozdrawiam Państwa serdecznie życzę bardzo udanego żebrania w przyszłości.
  • Odpowiedz
@Jopek1974: Akcik notarialny darowizny działki spokojnie się zmieści w paczkomacie, oby tylko ten bezdomny, co podaruje ziemię, nie pomylił numeru paczkomatu naszych milusińskich ;)
  • Odpowiedz
Na wiosnę padł pomysł aby wykorzystywać wszelakich "publikatorów treści w internecie" do promowania szczepień. Rządzący się z tego wycofali czy nasza ekipa budowlana się z różnych powodów nie załapała?


@JetkaGietkaJakDetka: Dziś pytanie, dziś odpowiedź :) Luknij na pierwsze 20 sekund najnowszej produkcji #chytraekipa czyli #codzisreklamujemy :)
  • Odpowiedz
@berman ahaha faktycznie skislem ;P, ale wracając do tematu co dziś robimy to może zrobią film na temat wykopu i Pana bermana astriego itp ;) będziecie gwiazdami, ale z innej beczki to że reklamują wszystko ok można zrozumieć ale faktycznie tego sporo, tylko że ich filmy tracą na jakości przez te reklamy a kolejna sprawa że te reklamy można zrobić "lepiej" w sensie zabawnie albo coś
  • Odpowiedz
@PlatinumSilver: Nie wiem, jak koledzy, ale ja nie muszę być gwiazdą :) #misskanalu już od jakiegoś czasu podsrywała w kierunku Wykopu, ale i tak zareagowałem dopiero, jak mnie wywołała z "nazwiska" :) Prawda jest taka, że po remoncie u majstra ich filmy zrobiły się nudne jak flaki z olejem, i tak, jak większość jutuberów ogląda się z ciekawości, to ich ogląda się dla śmiechu :) A w reklamy faktycznie słabo umieją.
  • Odpowiedz
@berman: No dobra przekonales mnie "akcik notarialny" wysyłam na skrzynkę żebrakow a kobitę kurierem wyślę na osiedle(za potwierdzeniem odbioru)Reklamacji nie przyjmuje.A zresztą oni biorą co popadnie.
  • Odpowiedz
@NiebieskiWStringach: kto niszczy Majstrów chyba oni sami siebie masakrują contentem, gdzie Ty tu moje wpisy widzisz przestałem ich oglądać z chwilą jak wykończyli swój dom, dalej niby z piwnym coś działali ale to tyle
  • Odpowiedz