Wpis z mikrobloga

@kaoen9: najlepsze do oglądania byłoby jak by pierwsze zawody koło 12 się zaczynały ;-) już pod koniec pracy i można wrócić na lajcie do domciu i oglądać :>
  • Odpowiedz
@euklides: A w Brazylii to było fajnie oglądać? Bo ja nie kojarzę aby było spoko. Akurat dla nas lepiej jak to jest Azja, ponieważ u nich wieczorne godziny to nasze poranki i południe. A w tych godzinach, wieczornych powinny być rozgrywane finały. To że pływalnia w sesji porannej w Japonii rozdaje medale wynika z tego że Amerykanie tego chcieli i pod nich to zrobiono. Z resztą co się dziwić, na
  • Odpowiedz
@euklides: co do LA, to szukam dziennych rozkładów z Atlanty, ale nie mogę znaleźć. boję się, że dużo ważnych finałów może być ok. 4 rano naszego czasu, bo wtedy jest prime time w USA. a w Tokyo to samo jest o 13:00 naszego i bardzo podobnie będzie w Brisbane.
  • Odpowiedz
znalazłem co nieco. parę przykładowych czasów finałów, gdyby w LA były o takich samych porach lokalnych jak w Atlancie:

- 100m M - 6:00
- pchnięcie kulą M - 4:10
- tenis singiel K - 22:00
- koszykówka M - 7:00
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@platwi: O co ci chodzi? Przecież tak napisałem. Z naszej perspektywy jest -5 ale z perspektywy ich czasu jest +5 do naszego jak u nich finał był o 22:25 to u nas była 3:25 xdd
  • Odpowiedz