Wpis z mikrobloga

Mam pytanie ile wytrzymuje wam iphone 12 pro na baterii gdy nie używacie go za bardzo? Ile procent baterii macie po pracy gdy w trakcie używacie go w trakcie przerwy i sporadycznie na przeczytanie wiadomość z fb.

Po zakupie macboka z m1 moja dziewczyna zdecydowała się na zakup iphone 12pro jednak bateria gdy pracuje nie wytrzymuje jej 10h po powrocie z pracy musi go ładować bo nie ma baterii. Byliśmy w salonie apple robiliśmy reset miało się poprawić ale jest tak samo. Jutro wybieramy się ponownie i chcę być przygotowany. Mogę znaleźć w internecie 8 godzin ale to przy intensywnym użytkowaniu. Nigdy wcześniej nie używałem iphona jak i ona i jesteśmy w szoku. Bo tutaj czytałem że ludzie są zadowoleni z pracy na baterii.

#apple #iphone
  • 6
@SaLi0PK: coś chyba jest nie tak. Ja nawet sporo używam telefonu w pracy i jak wracam to przy intensywniejszym dniu mam ~30%. Jak ładuję przez noc i sporadycznie w pracy używam to mam po powrocie ~50-60%. Przy takim bardzo oszczędnym użytkowaniu to dwa dni potrafi wytrzymać. 12 zwykła, nie Pro - ona ma niby trochę lepszy czas pracy na baterii, ale nie aż tak.