Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Można debilom antyszczepionkowcom sto lat tłumaczyc, co to jest nauka, na czym polega i jakie są z niej korzyści, ale i tak nic z tego nie wynoszą. Dlatego też trzeba pomoc im - tak pomoc, bo to chorzy ludzie - wykorzystując ich własne metody.
Najlepszym sposobem, aby pomóc antyszczepow, jest wmówienie im, że #pfizer transmituje szczepionkę przez wifi, a dodatkowo, że sieć wywołuje autyzm. Może jak się odetną sami od internetu ze strachu przez czipami, to z nudów przeczytają jakąś książkę i zdobędą prawdziwą wiedzę, a nie tę kolportowaną przez innych wariatów?

#covid19 #antyszczepionkowcy #szczepienia #debile
  • 8
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: Bardzo dziwne, że nagle wszyscy z chorobami nowotworowymi i przewlekłymi, kaszlem czy gorączką i to bez względu na wiek, dzieci, młodzież osoby starsze,
KOBIETY CIĘŻARNE wszyscy bez wyjątku są kwalifikowani do szczepień bez badań, bez niczego, tak o mogą przyjść i dostaną szczepionkę w prowizorycznym namiocie ustawionym gdzieś na środku miasta.
NAGLE kobiety w ciąży mogą a nawet muszą się zaszczepić ale nadal nie mogą jeść sushi, surowego mięsa, sera
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lubienarzekac: kłamiesz już w pierwszym zdaniu, więc nie czytałem nawet dalej tego bełkotu.
Jako osoba zaszczepiona, która przyjmuje stale leki immunosupresyjne mogę ci potwierdzić, że tak, moj lekarz ANALIZOWAŁ to, czy mogę podjeść do szczepienia. Również podczas samego szczepienia zostałem poproszony o pozostanie na miejscu dłużej, bo uwaga, obsługa medyczna była świadoma tego, że biorę takie a nie inne leki i jestem przewlekle chory.
Tak więc twoje pierdzielenie jest zwykłym kłamstwem,
  • Odpowiedz
@lubienarzekac: xd obłęd czytając twoje wypociny skopiowane z fejsbukowych komentarzy starych dziadów i foliarzy mam wrażenie że nigdy nie byłeś u lekarza a wszystkiego o medecynie dowiadujesz się z głupich portali społecznościowych w tym wykop tutaj też jest masa ekspertów od każdej dziedziny Każda osoba która wykazuje chęć zaszczepienia i jest w trakcie leczenia ciąży lub w stałym kontakcie ze swoim lekarzem przechodzą kontrolę badania i wywiad który pomaga lekarza postanowienie
  • Odpowiedz