Wpis z mikrobloga

@Login84: zamiast dodac leszczy na czarno to tego nie robisz a pozniej piszesz, ze widzisz wysrywy na tagu. jeszcze robisz z nimi memy a te durnie sie tylko ciesza, ze ktos im atencje daje xD
  • Odpowiedz
@kamil-tika: dlatego też rzadziej tu zaglądam ostatnio, może to i lepiej.... Kolejny etap odwyku. Lateksowych kanałów nie oglądam już ponad miesiąc, menela to już nawet nie wiem od kiedy.... Teraz chyba czas na wypok
( ʖ̯)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Login84: Nie sądzisz że trochę jednostronny ten wpis? Bo mi się wydaje że z obu stron tak sytuacja wygląda.
Ja już kilka dni temu stwierdziłem że maksymalnie żenuje mnie zachowanie bobolaków/antybobolaków/Olgierda i postanowiłem olać temat oraz nie bronić żadnej że stron. Już za daleko to zaszło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Login84: Mnie też. Ale tak serio - czy wypominanie wąskich nadgarstków leży aż tak daleko od wypominania owłosionych łap?
Mnie to przeraża, że dorośli, myślący ludzie się tak dziecinną retoryką posługują, ale ostatecznie to jest dosłownie echo tego co robiła druga strona.
  • Odpowiedz
@Login84: ja tam zbytnio się nie udzielam tutaj teraz na wykopie, ale widzę, że poziom atakujących Olgierda zastraszająco spadł od kiedy pojawiły się jakieś nowe zielone konta. Wcześniej przynajmniej potrafili dogryźć, że Olgierd nie wywiązał się z obietnicy, że nie będzie robił lajtow z donejtami czy że non stop pije a teraz? Jakieś klejenie twarzy, nadgarstki, przecież to żenada kompletna, to muszą naprawdę jacyś desperaci tutaj wypisywać.
  • Odpowiedz
@Login84: tak samo olgierd z tym moczem dwa razy bo sie nie nagralo za pierwszym nienawidze menela ale normalny widz wiedzial o ty i widzial sto razy zanim pojawil sie olgierd a ten spamuje tez gownowysrywy dla zielonek albo ze nie realizuje celow menel z lajtow przeciez on musi cos napisacna pasku zeby frajerzy wplacali hajs i nie musi tego realizowac bo frajerzy i tak wpaca nawet jakby napisal na
  • Odpowiedz
@COVID-21: jaki #!$%@? idol? Ja chce wiedzieć co tam słuchać u konona, majora i w dupie mam wojny bobolaków, latexow, sławków, olgierdanów i innych gadzin. Nie po to ten tag zaobserwowałem już dawno temu żeby teraz czytać pierdoły o dupie maryny
  • Odpowiedz